Zásady pre používanie MMS

Jim Humble vo svojej knihe uvádza nasledovné:

Každú kvapku MMS musíte zmiešať s piatimi kvapkami aktivátora (10% roztoku kyseliny citrónovej) napr. - 1 kvapka MMS + 5 kvapiek aktivátora, 5 kvapiek MMS + 25 kvapiek aktivátora, 15 kvapiek MMS +75 kvapiek aktivátora.

Nakvapkajte MMS do suchého pohára, pridajte zodpovedajúci počet kvapiek aktivátora. Premiešajte obe zložky krúžením pohárom. Odmerajte tri minúty. Dolejte pitnú vodu alebo čerstvo vylisovanú jablkovú alebo ananásovú šťavu a vypite. Nepoužívajte kupované šťavy.

Je možné použiť aj želatínové kapsule.

Vždy zvyšujte svoju dávku po jednej kvapke MMS.

Ak s MMS začínate, použite vždy len 1 alebo 2 kvapky MMS a 5 (10) kvapiek aktivátora.

Začnite s braním MMS vždy na noc, najlepšie cez víkend.

Nikdy si neberte svoju dávku na lačný žalúdok, najlepšie je brať MMS 30 min. po jedle.

Vo svojej novej knihe popisujem zdokonalený postup pre branie MMS. Je oveľa účinnejší brať menšie dávky (1-5 aktivovaných kvapiek) MMS najlepšie jedenkrát za hodinu počas 8 hodín za sebou, to celé tri týždne.

Pri tomto postupe bude vaše telo v skvelej kondícii a vyhnete sa takmer všetkým infekčným a iným chorobám.

Ak beriete MMS k odolaniu nejakej vážnej choroby, čítajte moju knihu s návodmi na jednotlivé ochorenia. S MMS máte naozaj veľkú možnosť na rýchle odstránenie chorôb, ktoré ste si "strádali" leta. Neexistuje v súčasnosti choroba, na ktorú by MMS1 a MMS2 nebol účinný. V mojej druhej knihe sú zverejnené protokoly MMS 1000 a MMS 2000. Tieto postupy sú veľmi dôležitým návodom pre odolávanie 95% všetkých známych chorôb v pomerne krátkom čase.

Jim Humble