www.mmsvideo.biz/cz - aktuálne info o MMS a jeho používání s cz titulkami

Jim Humble a príbeh stojaci za MMS - Miracle Mineral Supplement

Sasbachwalden, Nemecko, november 2008

Bill Ryan: Takže tu je Bill Ryan z projektu Camelot, a je piatok, 21. novembra (2008), a je mi potešením sa stretnúť s Jimom Humble. Jim!

Jim Humble: Potešenie na mojej strane.

BR: Je báječné stretnúť sa s mužom, ktorý má dobrý vkus. (Smiech). Sme tu, v južnom Nemecku v Sasbachwaldenu, na konferencii, kde Jim za niekoľko hodín prehovorí. A myslím, že ste sem priletel z Mexika?

JH: Z Hermosillo v Mexiku.

BR: Pred niekoľkými dňami.

JH: Áno.

BR: A teraz Jim, je úplne jasné, že ste mal mimoriadny život. Aká je vaša kvalifikácia? Čo vás doviedlo k okamihu, kedy ste zdržiaval v Guyane? Robil ste tam prospektorské práce? Hľadal ste zlato?

JH: Hľadal som zlato. Jo.

BR: Takže nás rýchlo urobte svojím životom a výcvikom, a ako ste sa dostal až do tej Guayany.

JH: No, začal som tak trochu v kozmickom priemysle a ... Začal som ako technik v kozmickom priemysle. A ako sa veci vyvíjali, stal sa zo mňa inžinier bez titulu, výskumný inžinier v kozmickom priemysle. A robil som veci ako prípravu testov atómových bômb a ...

BR: atómových bômb?

JH: atómových bômb.

BR: Testy atómových bômb?

JH: Testy atómových bômb. A pracoval som na medzikontinentálnych balistických raketách a pracoval som na produkcii energie z plazmy. Ano, proste sa prihodilo, že som bol na správnom mieste v správnom čase. A vtedy ... a bol som schopný zapojiť prvý počítačom riadený stroj v Spojených štátoch v Hughes Aircraft Company.

Viete, po mnoho rokov som mal vtedy kľučku a pracoval som v špičkovej vede na rade rôznych projektov. A tá práca, na tých rôznych projektoch, ma veľmi tešila. A tak ...

Ale viete, studená vojna skončila a kozmický priemysel tak nejako skončil, takže je prešiel do ťažby. Zaujímal som sa o ťažbu - ťažbu zlata, samozrejme, pretože som si myslel, že na ťažbe zlata môžem zarobiť veľa peňazí. Bol som ako veľa iných chlapíkov. Dospel som k záveru: Nevysbierali tam všetko zlato. Môžem tam zájsť a získať ho hromadu pre seba. A tak som začal s ťažbou a zistil som, že je tam nakoniec veľa zlata, ktoré tam nechali. Viete.

A tak som začal s ťažbou a zistil som, že tam nakoniec všetko to zlato vyťažili. A tak ...

Ale keď som sa zaoberal ťažbou, začal som pracovať s rôznymi ťažobnými technológiami. A napísal som päť kníh o ťažbe, predovšetkým o ťažbe zlata, o rôznych spôsoboch lúhovania.

A písal som o spôsoboch nepoužívajú ortuť. Spousta ťažby používala v tej dobe ortuť, a napísal som knihu, ako používať ortuť bezpečne. A potom som napísal knihu o tom, že ortuť nakoniec vôbec nepotrebujete. (Smiech). A tak som sa tak trochu dostal do ...

A vyvinul som nové technológie ťažby zlata. A mohol som ísť do džungle a získať tam zlato, ktorého si nevšimli, pretože som mohol vyťažiť veľmi, veľmi malé častice zlata pomocou jednej mojej konkrétnej technológie. Nepoužíva nič než vodu a nemá žiadny zlý vplyv na prostredie, pretože tam nie sú žiadne chemikálie. A bude to ... nielen iba to, ale funguje lepšie a je oveľa lacnejšie, než chemické cesty, ktoré teraz používajú.

Ale títo ľudia, ktoré pri spracovaní používajú chemikálie, tí o tom vôbec nehovorí. Takže to nie je niečo, čo je ľahké predať. Je to ako s množstvom vecí. Nechcú nič meniť, viete. Ľudia niečo robia a nechcú meniť spôsob, akým to robia.

BR: Takže vaša druhá kariéra má vlastne veľa podobností s vašou treťou kariérou, že investori chcú udržať používania jedovatějšího a neefektívneho prístupu.

JH: Je to tak. Je tu veľa podobností a ... Bolo by skutočne dobrou vecou pre ťažobný priemysel používať tento proces. Je oveľa lacnejšie, ľahšie na zriadenie. Ale keď máte do konkrétneho procesu investovanú miliardu dolárov, nie je pravdepodobné, že to jednoducho zmeníte, viete. Nie je to niečo, čo zvyčajne robia. A tak sa toho moc neobávam.

BR: Vo vašej prvej kariére, ktorá bola v kozmickom priemysle, mal ste niečo spoločného s mesačným modulom? Alebo to bolo mesačné vozidlo?

JH: Pracoval som v tej dobe vo zbrojarských výskumných laboratóriách General Motors v Santa Barbara. A tam priviezli mesačné vozidlo, aby ho pripravili na naloženie na loď, ktorá mala letieť k Mesiacu, samozrejme, a vnútri boli niektoré časti rozbité. A neviem, malý, zanedbateľný incident, ale bolo tam pár drôtov, ktoré boli rozlámané a tak. A ja som bol náhodou elektrotechnik, a oni to vedeli, takže mne zavolali a dali mi opraviť lunárny vozítko. (Smiech).

A tak som na ňom proste pracoval. A bolo to celkom zaujímavé, to, čo robili. A leteli na Mesiac alebo nie? Neviem (smiech), či to zvládli na Mesiac, alebo či to urobili niekde v horách v púšti. Ale predpokladám, že to vzali na Mesiac.

BR: Vlastne sme od jedného z našich alarmistů počuli, že oba príbehy sú správne, že niektoré misie leteli na Mesiac, niektoré nie. Niektoré fotografie boli skutočné a niektoré nie. Je to naozaj míchanice.

JH: Jo. Správne. Pamätám na tú vlajku, viete, ktorá viala (smiech). Takže nikdy ... samozrejme, že na Mesiaci nie je žiadny vzduch, takže tak vlajka by naozaj viať nemala.

BR: Bola spústa vecí, krížiky na obrázkoch, anomálie. Nepovedal ste, že ste pracoval v miestnosti s kolegami, ktorí raz videli niečo zaujímavé?

JH: No, áno, povedal. Mal som priateľa, ktorý pracoval v JPL, Jet Propulsion Laboratory, ktorá v tom čase vykonávala všetky práce okolo Mesiaca. A bol projektantom a mal, no, mal právo nahliadnuť do rôznych tajných spisov, aby tam získal materiál pre svoje nákresy, nech už robil čokoľvek.

BR: Mal preverenie.

JH: Mal daný stupeň preverenie, jo. A tak prechádzal jednu spisy a narazil na túto fotografiu, 8 x 10, ktorá ukazovala kozmickú stanicu na odvrátenej strane Mesiaca. A bolo to dosť ďaleko od Mesiaca, aby ste tú stanicu mohli vidieť, a predsa ste mohli vidieť, že je to Mesiac.

A bolo mu dosť jasné, že to nebol typ konštrukcie, ktorú by postavili Spojené štáty. Inými slovami, nebol to typ konštrukcie, ktorú by urobila JPL, pretože je s tým všetkým oboznámený. Navrhoval veci v tomto odbore, takže bol oboznámený s tým, čo JPL robila a nerobila. A konštrukcia, ktorú videl na Mesiaci, bola pre Zem úplne cudzie.

BR: Takže vám povedal: "Hele Jim. Pozri, čo som videl. Pozri, čo som ...

JH: Je to tak. Neukázal mi to. Nevyniesol to. Len mi to povedal. Povedal mi o tom, vysvetlil mi to vtedy.

BR: To je pekne zaujímavý príbeh. Niekto by mal váš život sfilmovať. (Smiech). To by bolo niečo. Prekonali ste niekoľko kariér, že?

JH: No, neviem, nakoľko by to bolo zaujímavé, ale bolo by to veľmi zaujímavé pre mňa. (Smiech).

BR: Bolo by tu báječné ... Viem, že ste rozprával rozsiahly príbeh, ktorý ste rozprával už predtým. Ale pre ľudí, ktorí s vašou prácou nie sú oboznámení, môžete poskytnúť krátke zhrnutie, ak je to možné, ohľadom vášho objavu --- ak je objav správne slovo - Miracle Mineral Supplement, známeho po celom svete ako MMS, čo robí a ako sa stalo, že ste to vyvinul?

JH: No, bol som vyhľadávateľ zlata v južnej Amerike, a pár mojich mužov dostalo maláriu. A tak ... boli sme dosť ďaleko v džungli a neexistoval žiadny spôsob, ako zohnať nejaké lieky na maláriu, a predtým sme neverili, že v tej oblasti môže byť nejaká malárie. Takže sme nemali žiadne lieky na maláriu.

A poslal som pár ťažiari na miestne ťažobné práce. Ale malo im trvať deň sa tam dostať, a deň späť, a to je bez liekov na maláriu dlhá doba, keď ste sakramentsky poriadne chorý. A tí chlapíci boli naozaj chorí.

A tak som sa ich opýtal, či by nechceli skúsiť moje kvapky na čistenie vody, ktoré som si so sebou vzal. A povedali, že sú ochotní skúsiť čokoľvek.

Boli veľmi chorí. Mali všetky príznaky. Ležali v posteli a boli ... mali Vysocký horúčky, a triasli sa, a boleli je kĺby. A bolo im nevoľno. Zvracali. Mali extrémnej bolesti hlavy. Boli proste v veľa zlom stave.

A tak som im dal ... každému z nich som dal pohár s celkom dosť kvapkami čistiace tekutiny. A za štyri hodiny boli na nohách, smiali sa tomu, ako zle sa cítili ešte pred malou chvíľkou. A zjedli tej noci večeru, a ráno šli do práce.

A druhého dňa ľahlo ďalších pár, stalo sa to isté. Boli liečení na maláriu rovnakým spôsobom, samozrejme, a boli v poriadku.

A potom som cestoval džungľou a ošetril som v džungli južnej Ameriky veľa ľudí, čo bolo teda v Guyane. V tej časti džungle som sa stal dosť známym, pretože som ošetril veľa ľudí.

V tej dobe som vždy nepracoval. Nič som s tým neurobil, a tak to niekedy nefungovalo a tak ... Ale napriek tomu sa stal dosť známym. A konečne som potom zašiel do mesta a začal som liečiť ľudí v meste. A to som nemal robiť. Vláda ma v tej dobe zastavila.

BR: Vláda Guyany.

JH: Vláda Guyany ma zastavila, pretože niekoľko amerických farmaceutických (lepšie v origináli drogových - pp) spoločností im tam dole zavolalo a povedalo im, že ak "nezastaví toho chlapíka, ktorý lieči malárii", že zastaví dodávky liekov do miestnej nemocnice.

A dôvod, prečo to viem, je, že som mal ... priateľa, s ktorým som sa spriatelil, keď sem tam bol prvýkrát, a ten chlapík spadal v tej krajine priamo pod prezidenta. A povedal, povedal mi, čo sa stalo, a nemali na výber, ako ma prinútiť prestať, pretože si nemohli dovoliť, aby ich nemocnice nemala žiadne lieky. Takže taký bola situácia.

BR: Hm mm.

JH: Avšak som sa vrátil do Spojených štátov a začal som na tom pracovať, pokúšal som sa zistiť, čo spôsobuje, že sa malária vylieči. A nakoniec som zistil ... To, čo som používal, bol roztok, ktorý sa predával vo všetkých zdravotníckych obchodoch a bol v regáloch týchto obchodov v Spojených štátoch už asi 75 rokov. A nazýva sa to stabilizovaný kyslík.

A tak som používal toto - stabilizovaný kyslík. A začal som s ním pracovať. A poslal som ho priateľom, ktoré som si narobil v Afrike, a ti to skúšali na ľuďoch, ktorí tam mali maláriu, a povedali mi e-mailom, ako to fungovalo. A tak vyliečili veľa ľudí.

A počas toho som pracoval na spôsoboch, ako to urobiť stále lepším. Takže sme nakoniec dospeli k bodu, keď to liečilo všetkých, ktorí tým boli ošetrení. Nedošlo k žiadnym zlyhaním. A tak som vtedy nezistil, že sa to musí ešte zlepšiť. A tak som s tým pracoval rovnakým spôsobom.

A teraz, používal sa stabilizovaný kyslík, a ľudia hovorili o kyslíka, a ako skvelé bolo mať kyslík a stabilizovaný kyslík. Bolo to v knihách a na internete, a tak ďalej.

Ale faktom je, že v stabilizovanom kyslíka nie je žiadny využiteľný kyslík. Je to kysličník chloričitý, ktorý je v stabilizovanom kyslíka dostupný, a nie je tam žiadny dostupný kyslík. Takže boli celú tú dobu zmätení. A to mohol byť jeden z dôvodov, prečo sa to nikdy skutočne nevyvinulo do ... až tak, že by to skutočne liečilo všetko, čo tým bolo ošetrené.

Avšak to bol základ vývoja Miracle Mineral Supplement 21. storočia.

BR: A bol to ... V podstate ste vtedy urobil to, že ste vynášal ešte účinnejší mechanizmus podávania kysličníky chloričitého, ktorý v prvom rade dodával stabilizovaný kyslík.

JH: Ano. Bola to jednoduchá vec, hoci mi to trvalo asi rok, než som to zistil. Ale každý dobrý chemik by to pravdepodobne zistil hneď prvý deň. Ale má chémie bola obmedzená na metalurgiu, a tak som množstve vecí z chémie nerozumel. Skutočne som to nechápal. Takže mi chvíľku zabralo, ako som zistil, čo robiť.

Ale jednoduchosť spočívala v tom, že na to proste pridáte trochu octu alebo trochu citrónovej šťavy, a kyselina v octe alebo citrónovej šťave uvoľní kysličník chloričitý. A to robilo tú prácu - kysličník chloričitý.

A teraz, kysličník chloričitý nie je to isté, čo chlór. A všetci sa naozaj, naozaj začnú báť kysličníky chloričitého, keď o tom počuje. Ale nie je to vôbec to isté, čo chlór. Nevytvára chemikálie, ktoré vytvárajú chlór v tele alebo v systémoch čistenia vody.

Chlór vytvorí, v takmer každom systéme čistenia vody, niekoľko rakovinotvorných, viete, rakovinu spôsobujúcich chemikálií. Ale kysličník chloričitý nie.

A kysličník chloričitý je iný chlór, rovnako ako sa od chlóru líši kuchynská soľ. Kuchynská soľ je chlorid sodný, a tak sa skladá z chlóru. Takže sa to od chlóru dosť líšia, a je to v tele veľmi, veľmi účinné.

BR: A teraz trochu o kyslíkových terapiách, a peroxidu vodíka konkrétne. Funguje to podobným spôsobom, ako terapia peroxidom vodíka?

JH: No, funguje to podobným spôsobom, ale funguje to v ... Je to menej účinný oxidant, ako peroxid vodíka.

Peroxid vodíka oxiduje veľa vecí, ktoré kysličník chloričitý nezoxiduje, čo tak nejako robí z kysličníka chloričitého ideálne oxidant pre telo. Nemá silu, aby zoxidoval zdravé bunky tela, alebo prospešné baktérie v tele, alebo veľa tkanív tela.

Takže zatiaľ čo peroxid vodíka môže oxidovať veľa vecí, kysličník chloričitý oxiduje veľmi obmedzený počet vecí. A tak je toto obmedzenie ideálne. Zoxiduje iba patogény. To je veci, ktoré spôsobujú v tele choroby. Zoxiduje to iba patogény. A nezoxiduje akékoľvek prospešné veci v tele.

Takže sa toho naozaj nemusíte báť. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Nie je nič, čo by sa u neho mohlo hromadiť. Premení sa na ... keď je v tele asi 2, 3, 4 hodiny, premení sa na chlorid. A hádajte čo. Je to kuchynská soľ.

A premení sa na tak malé množstvo chloridu, že to nie je nič, čoho by ste sa mohli báť. Sú to možno len dve alebo tri zrnká kuchynskej soli z jednej dávky oxidu chloričitého, a to je všetko. Takže po sebe nezanecháva nič, čo by spôsobilo nejaké vedľajšie účinky, alebo čo by sa mohlo hromadiť, aby to spôsobilo vedľajšie účinky.

BR: Dobrá. A teraz, pre ľudí, ktorí o MMS počuli, ale nie sú vedecky založení, čo môžete povedať o tom, o čom ste si rozumne istý, že môže robiť? Keď hovoríte, že to zabíja patogény, myslíte tým, že to zabíja škodlivé vírusy a baktérie?

JH: Je to tak.

BR: Ako je rozozná?

JH: Patogény ... V tele, tie veci, ktoré spôsobujú choroby - patogény - sú anaeróbne.

A teraz, skoro každý chápe, že v tele sú aeróbne a anaeróbne baktérie. A anaeróbne baktérie, anaeróbne mikroorganizmy, sú tie, ktoré škodia - anaeróbne.

Aeróbne sú baktérie používajúce kyslík, a sú oveľa mocnejší. Sú oveľa silnejší, než choroby spôsobujúce anaeróbne mikroorganizmy. Takže anaeróbne mikroorganizmy sú chlapíci, ktorí spôsobujú všetky tie ťažkosti, a sú to slabé organizmy. Nie sú silné.

Aby som uviedol príklad, väčšina ľudí bola vonku v lese a videli tam na stromoch rast huby. No, tie sú anaeróbne. A môžete k stromu pristúpiť a huby odlúpnuť, pretože sú veľmi slabé. Nemajú silu stromov, ktoré používajú kyslík, majú - tie sú silné a zdravé. Ale huby sú veľmi, veľmi slabé.

A rovnako je tomu vo vašom tele. Patogény, ktoré nepoužívajú kyslík, sú slabé. A tak keď do tela dáte kysličník chloričitý, je to slabý oxidant, takže môže rozoznať patogény. Pretože je to slabý oxidant, má dosť sily iba na oxidáciu patogénov.

A teraz, jednou z vecí u toho je, že hoci je to oveľa slabšie oxidant ako iné oxidanty, ako ozón a peroxid vodíka, hoci je oveľa slabší, má oveľa väčšiu výkonnosť. Môže zoxidovať oveľa viac. Zoxiduje dvakrát toľko, čo ozón, alebo 2 ½ viac ako ozón, ale na rozdiel od ozónu nemôže oxidovať mnoho rôznych vecí. Môže zoxidovať iba niekoľko vecí, ale týchto niekoľko vecí, ktoré oxiduje, zoxiduje s veľkou silou.

Je to niečo ako ... Dioxid chloričitý je explozívny, nielen vo veľkom množstve, kedy vám rozmetá dom, ale je explozívny v malom množstve. Pre tie veci, ktoré môže oxidovať, je explozívne, a urobí to.

A tak, keď to spomínam, tak len spomeniem, že spôsob, akým zabíja patogény, je, že do kože urobí dieru. A teraz, normálne antibiotiká, ktoré beriete, tá antibiotiká musí byť vytvorená pre konkrétny patogén, ktorý majú zabiť, pretože musí ísť dovnútra, a musia spôsobiť, aby jadro prestalo pracovať riadne.

BR: Hm mm.

JH: Ale kysličník chloričitý vytvorí dieru po strane. A pretože vytvorenie dieru po strane, neexistuje žiadny spôsob, akým by si patogény vytvorili odolnosť proti kysličníky chloričitému.

A teraz, kysličník chloričitý zabíja vírusy trochu odlišným spôsobom. Miesto onej metódy, a miesto aby vstupoval a pokúšal sa zabiť jadro vírusu, zabraňuje formovaniu špeciálnych vírusových proteínov. A, samozrejme, ak sa proteíny nemôžu utvárať, za veľmi krátku dobu to má za následok smrť a zničenie vírusu.

Takže to zabíja tak baktérie, tak vírusy. Zabíja to aj plesne a niekoľko ďalších typov patogénov, ktoré sa v tele nachádza tiež.

BR: Zabije to aj parazitmi?

JH: A zabijú to parazitmi. Zabíja to všetky možné druhy parazitov, a zabíja je to rýchlo. Pretože, napríklad, malária je spôsobovaná parazitom. A, povedané normálne, človek, ktorému je podaný MMS, sa z malária vylieči za štyri hodiny. Myslím tým, že najhoršie choroba ľudstva je malária, a je preč za štyri hodiny.

A nie je to tak, že si "myslíme", že funguje. Ja osobne som ošetril 2,000 ľudí. A ľudia, ktorých som vyškolil, ošetrili cez 100,000 ľudí. A normálne by ste u týchto 100,000 našli 400, ktorí by zomreli. Normálne, u 100,000 ľudí, ktorí dostanú maláriu, zomrie 400 ľudí. A u našich 100,000 nebola hlásená vôbec žiadne úmrtia.

Takže to naozaj u malária funguje, a to je parazit. A existuje veľa ďalších parazitov, z ktorých sme tiež liečili.

BR: Dokonca aj veľké parazitmi?

JH: Dokonca aj veľké parazitmi. Dokonca aj červami.

BR: Skutočne.

JH: Keď sme liečili ľudí v afrických dedinách, viac než často sme tam mali nejaké dieťa alebo chlapíka, ktorý vyvráti veľa červov ... viete, klbko veľké skoro ako pomaranč. Takže to zabije o tie veľké.

BR: Takže skúšobné procedúry, ktoré ste vykonal u malária, kde ste hovoril, že ste vyškolil niekoho alebo tím, ktorý vyliečil 100,000 ľudí, to bolo v Afrike?

JH: V Afrike. Áno.

BR: Kde v Afrike?

JH: No, bolo to ako v Keni, neskôr v Ugande ... istá misionárska, veľká misionárska operácie v Keni a Ugande. A potom tam boli chlapíci, ktorým som dal materiál, MMS, a tí išli do Sierra Leone. A potom bolo vyliečených celkom dosť ľudí v Tanzánii. A potom, samozrejme, som liečil veľa ľudí v Malawi. Všetky tieto krajiny sú v Afrike, či je nepoznáte.

BR: A čo sa v tých krajinách stalo, keď sa začalo kričať, že s metlou, akou je malária, sa možno vyrovnať tak ľahko?

JH: No, zvyčajne prišla kopa ďalších ľudí. Ale bohužiaľ sa stali veci, ktoré to spomalili. Stala sa jedna vec - pár misionárov rozhodlo, že som diabol. A tak povedali všetkým misionárom v oblasti, že som diabol, a to tak nejako veci spomalilo. V podstate prestali MMS používať. A tak veľa ľudí, ktorí chceli byť ošetrení, ošetrené nebolo.

BR: Keďže ste bol hrozbou pre mocenskú štruktúru.

JH: Možno to bolo tým. Neviem. Jednoducho rozhodli. V podstate sa stalo to, že za mnou prišla jedna z mníšok. Strašne ju bolela ruka. A ja proste položil svoju ruku na jej a povedal som: "Cítite moje prsty?" Viete? A ona povedala: "Ano."

A ja povedal: "Cítite moje prsty." A povedal som to asi trikrát.

Povedala: "Ach, tá bolesť ustupuje. Cítim brnenie. "Viete.

A táto misionárky začala pobehovať a hovoriť: "Zastavte to! Zastavte to. Zastavte to. "A ... neviem. Rozhodla, že som diabol.

BR: To naznačuje, že máte do istej miery skutočne liečivé ruky, nemyslíte?

JH: No, nie, ale vyvinul som techniku liečby dotykom. Hovorím tomu Liečba dotykom. A základom teórie liečby dotykom je, že váš mozog riadi všetky uzdravovania vo vašom tele. A tak keď dokážete zvýšiť komunikáciu medzi mozgom a oblasťou, ktorá je zlá, uzdraví sa rýchlejšie. A niekedy to príde aj behom niekoľkých minút ... nie vždy, ale často môže.

A ... niečo ako reiki, ale nie tak celkom. A myšlienkou je, že keď vás začne bolieť zápästia, mozgu sa tá bolesť nepáči, takže začne vypínať komunikáciu. A čím horšie tá bolesť je, tým menej komunikácie. A tak teraz, keď môžete spôsobiť, aby sa táto komunikácia zlepšila, bolesť sa vylieči rýchlejšie. Funguje to dosť dobre. (Smiech).

BR: A akú ste zaznamenal reakciu od ortodoxného lekárskeho establišmentu? Pretože tie štatistiky vyzerajú dosť pôsobivo.

JH: No, to záleží na tom, kde ste. V Spojených štátoch sú lekárske kruhy dosť proti MMS.

Mal som milionára, ktorý chcel vložiť dostatok peňazí, aby sme vyliečili celej Haiti, a tak som tam s touto myšlienkou odišiel. A pokúšal som sa komunikovať s tamojšími ľuďmi, a hovoril som tam so všetkými misionármi. A všetci z nich boli napojení na doktora v Spojených štátoch. A zakaždým všetci zavolali doktora v Spojených štátoch, a ten im povedal: "Dajte od toho ruky preč."

Takže len niekoľko z nich tým bolo nadšené, ale keď im ich doktor povedal, aby .... Takže lekárske kruhy v Spojených štátoch, posledných niekoľko rokov, tomu neboli príliš naklonené.

Ale na druhú stranu som teraz v Mexiku. A tam mi lekári pomáhali. Bola vytvorená nezisková civilnej asociácie, a rad lekárov tomu prepožičala svoje mená. A začali sme vykonávať klinické testy na AIDS na hepatitídu C a rakovinu. A tieto testy vždy bežali veľmi dobre.

A máme chlapíka, ktorý je šéfom tamojšieho väzenského systému. Ten nám tiež pomáha. Takže sme mali ... A miestnej nemocnice súhlasila, že nám poskytne 300 krvných testov zdarma. A tak sme boli v teréne a ošetrovali sme miestne indiánmi v rôznych kmeňoch blízkosti.

A v Mexiku to išlo oveľa lepšie, než v Spojených štátoch, hoci sa v Spojených štátoch predáva veľa fľaštičiek s MMS. Mesačne sa teraz v Spojených štátoch predá najmenej 15,000 fľaštičiek.

BR: Smiete povedať, tu na kameru, že MMS vylieči rakovinu?

JH: Iste. (Smiech). Môžem to povedať. MMS vylieči rakovinu.

Pozn. jm: Ako viem, mnohí ste začali s MMS experimentovať, takže sa tešíme na nejaké rozbory po dlhodobejšom, aspoň 2-týždennom používaní ... vďaka!

BR: Dobrá. To je báječná vec, ktorú veľa ľudí rada počujú. Akú štatistiku ste u toho získal, realisticky, pre ľudí, ktorí by doslova mohli cítiť, že je ich život teraz v stávke? Existuje tu dobrá možnosť?

JH: Podľa môjho názoru tu existuje dobrá možnosť. Viete, liečil som niekoľko sto ľudí v Mexiku. Niektorí z nich mali rakovinu. Liečil som ich po telefóne, keď mi ľudia volali a ja pre ne navrhol liečbu cez telefón, najmenej 2000 ľudí po telefóne. A e-mailom som pravdepodobne liečil ďalších 4000 ľudí. A mám veľa príbehov ľudí, ktorí sa z rakoviny vyliečili.

Môžem vám dať ... Dole v Austrálii bola dievča, ktorá mala rakovinu pľúc, a doktor ju povedal: "Asi za dva týždne zomriete." A ona bola samozrejme v posteli, a nebola schopná vstať, len keď musela do kúpeľne a také veci.

A tak je lekár dopočul o MMS a priniesol jej ho. Povedal: "Môžeš to vziať, alebo nie. Rovnako budeš čoskoro mŕtva. "Viete.

A ona povedala: "Samozrejme, že som ochotná to vziať, do čerta." A za 11 dní stála na nohách. A za 15 dní sadla do auta a zašla si dole k jazeru a prechádzala sa okolo neho. A ako ubehol mesiac, učila späť v škole. Nebola v tej dobe úplne vyliečená, ale teraz už, samozrejme, úplne vyliečená je.

Jedného dňa, nie viac ako pred mesiacom, môj priateľ, ktorý so mnou pracuje tam v Mexiku, tak jeho strýko dostal rakovinu. A bol na tom stále horšie, a nakoniec skončil v posteli. A išlo o rakovinu pankreasu. A tak povedal, že chce svojho strýka vyliečiť. Povedal som iste, vylieč ho.

A tak sadol na lietadlo a odletel do ďalšieho mexického mesta, kde žil jeho strýko. Jeho strýko ležal v posteli, úplne v depresii, mohol sotva hovoriť. A tak mu povedal, že mu niečo dá. A postúpil k nemu a povedal: "Vypi to." (Smiech).

A potom vykonal celý ten protokol, ktorý máme, čo je dávanie MMS na koži, a niekoľko ďalších vecí. A druhého rána strýko vstal z postele a trochu sa prešiel.

A tretieho dňa prestal brať tabletky proti bolesti. A to je všeobecne prvá vec, ktorá je naozaj dobrým znamením, a takmer vždy, skoro vždy sa tak stane u pacientov s rakovinou, že počas 2 alebo 3 dní prestanú brať lieky proti bolesti. A tak prestal brať tabletky proti bolesti. A koncom týždňa hovoril o tom, že sa vráti do práce.

Keď som odišiel z Mexika, nebol úplne vyliečený, ale ten chlapík bol na nohách a aspoň opäť žil svoj život.

BR: A funguje to kvôli tomu, že kysličník chloričitý mieri priamo k niečomu, čo je anaeróbne a v podstate to vyhodí do vzduchu.

JH: Je to tak.

BR: A rakovinové bunky sú anaeróbne.

JH: Áno. Ale je toho u rakoviny trochu viac. Vidíte, dali sme to na koži. A použili sme DMSO. To je konkrétny materiál, ktorý presakuje kožou. Používajú ho ľudia pre liečbu koní po celom svete, a používa sa na liečbu hŕbu zvierat. A použila ho tiež veľa ľudí.

BR: Ako sa to volalo?

JH: DMSO. A keď to zmiešate s MMS a dáte to na pokožku, vsiakne sa to do kože a vezme to do kože aj MMS. A tak keď to vezme MMS do kože, smeruje priamo k rakovine. A do rakoviny sa to vsiakne tiež.

Miesto, aby to útočilo na rakovinové bunky, slabé rakovinové bunky, tak pretože je to DMSO, vsiakne sa to do buniek a zabije toho malého "chrobáka" vo vnútri bunky, ktorý spôsobuje rakovinu a spôsobuje, že sú bunky slabé a rakovinové.

Keď toho malého chrobáka zabijete, bunka sa opäť uzdraví. A tak celý príbeh za používaním MMS pri zabíjaní rakoviny spočíva v tom, že ho používame tromi alebo štyrmi rôznymi spôsobmi, všetky na rovnakom chlapíkovi, pretože chceme mať v tele tej osoby toľko MMS, koľko je možné.

Chceme, aby telo - prostredie tela - úplne rakovinu odmietlo. A tak čím viac ho môžeme do tela dostať, tým je pravdepodobnejšie, že rakovinu zabije.

Ale sme obmedzení, pretože nemôžeme človeku spôsobiť chorobu. Musíme mu podávať len dosť na to, aby mu nebolo zle, ale je na hranici, že sa mu urobí zle. (Smiech). Takže ho musíme držať na samom pokraji. A preto je to u rakoviny poriadne intenzívne. Je to dosť intenzívne. Musí to brať 4 alebo 5 krát denne, malé množstvo 4 alebo 5 krát denne, namiesto veľkej dávky naraz.

BR: Čo znamená "malé množstvo"?

JH: No, "malé množstvo" znamená 3, 4, 5, 6 kvapiek MMS. A samozrejme musíte MMS aktivovať, ale je to malé množstvo.

A potom samozrejme MMS, ktorú dáte na vonkajšiu stranu tela, ovplyvňuje telo odlišným spôsobom. A nespôsobuje Herxheimerova reakcia - Herxheimerova reakcia je reakcia, ktorá je spôsobená umierajúcimi bunkami - pretože vstúpi dovnútra a zabije chrobáka, ktorý je vnútri rakoviny, namiesto aby zabil rakovinu ... vnútri rakovinových buniek by som mal povedať. Takže to zabíja ...

Takže sme u rakoviny mali veľa šťastia, a u takmer akejkoľvek ďalšej choroby, ktorú si dokážete predstaviť.

BR: To znie ako ... Myslím, ako keď teraz sledujeme toto video, tak budú ľudia, ktorí to, čo hovoríte, sledujú veľmi pozorne, pretože si môžu myslieť, viete: to je moja posledná nádej. Kúpia si fľaštičku a začnú to užívať? Potrebujú to prebrať s praktickým lekárom, s niekým so skúsenosťami? Existujú špeciálne protokoly pre rôzne druhy rakoviny?

JH: No, niektorí ľudia ... Viete, niektorí ľudia majú schopnosť sebaliečenia. A panáčika, myslím, že to doktori mudrovať nenávidia. Sebaliečenie, viete, im zmenší príjem. (Smiech).

Ale sebaliečenie je dobrá vec. Ľudia za seba preberajú zodpovednosť, a tak to odporúčam. Akým koľvek spôsobom. Ak dokážete nájsť niekoho sa skúsenosťami, je to dobré, ale pokračujte.

A tak mám všetky tie údaje na svojich rôznych internetových stránkach. A tieto internetové stránky obsahujú protokoly. A tie protokoly vám povedia, ako to robiť, povedia vám, ako to robiť s rakovinou, rovnako tak ako s ďalšími vecami.

A posledným je "Protokol pre ľudí, ktorí majú život ohrozujúce choroby". To je najnovší protokol, s ktorým sme dosiahli najlepšie výsledky, pri život ohrozujúcich chorôb, ako rakovina. Je tam veľa ďalších vecí, ktorými sa nemusíte zaoberať tak intenzívne. Môžete to brať oveľa ľahšie.

Ale normálne tam mám všetky tie rôzne protokoly, a veľa ďalších údajov tiež. A pre ľudí, ktorí si to chcú skutočne preštudovať, mám to, čo sa nazýva Stránka odpovedí MMS, a tam je viac než 800 otázok a odpovedí, ktoré som dal ľuďom za posledný rok.

A u týchto otázkach sú krížové odkazy rôznymi spôsobmi, takže si môžete prejsť takmer čokoľvek. Ak sa chcete pozrieť na pankreas, môžete si vyhľadať pankreas. Pokiaľ chcete hľadať hrubé črevo, môžete hľadať hrubé črevo, alebo rad ďalších vecí v tomto ohľade.

BR: Takže vy ľuďom chcete dať moc vziať si zdravie späť do vlastných rúk, preč od profesionálov.

JH: Presne. Presne. Myslím, že čím viac zodpovednosti si človek za svoje zdravie prevezme, tým pravdepodobnejšie bude šťastný a zostane nažive.

BR: A čo sa týka zoznamu chorôb, u ktorých sa MMS ukázala byť účinná, hovoríte o malárii, AIDS, rakovine. Čo ďalšieho?

JH: Chrípka. Nachladnutie, všetky typy chorôb úst. Väčšina ľudí zisťuje, že ... Dokonca aj ľudia, ktorí si myslia, že majú zdravé ústa, tak ak si budú čistiť zuby MMS raz alebo dvakrát denne, zistia, že ich ďasná sú tvrdšie, ich zuby budú pevnejšie držať na mieste, zuby budú belšie .

MMS zabíja akékoľvek baktérie, ktoré sú na zuboch, a pomáha sklovine zostať pevnú, a pomáha sklovine sa do iste miery obnoviť. Pretože keď tam zabijete všetky tie baktérie, sklovina sa zlepší, do istej miery. A rôzni ľudia, ktorí mali v ústach strašné, strašné choroby - vrátane zubov s vačky.

A teraz, po dlhú dobu som bol dosť presvedčený, že ak je zub chorý zvnútra, nemôžete doňho dostať MMS, a preto ho nemôžete vyliečiť, ak je opuchnutý zvnútra. Ale podstatné je ... Jeden z mojich chlapíkov povedal: "Hele, skúsim to DMSO a uvidím, či sa vsiakne." A tak si to tam dal a vyčistil si zuby naozaj jemne, mäkkou kefkou, len ho namáčal do kombinácie DMSO a MMS, a len si ich čistil. A asi za dva dni boli jeho vačky preč.

Je to holá nemožnosť, ale funguje to. (Smiech). A tak to robí naozaj skvelé veci so všetkým ... Myslím, že ma zavolala veľká spústa ľudí a povedala mi, že ich ústa boli v strašnom stave, a povedali mi, ako sa to zlepšilo k normálu, či dokonca k lepšiemu stavu, než ktorý považujete za normálny. Takže to u nápravy v ústach funguje naozaj dobre.

BR: Teraz existujú dve moderné choroby, ktoré by sa mohli rozšíriť, aspoň tak je nám rečí. Jednou z nich je tuberkulóza a druhou vtáčia chrípka, keď na to príde. Mal by ste dôvod sa domnievať, že MMS by mohol proti týmto obom chorobám fungovať?

JH: No, celkom iste. Vtáčia chrípka ... Samozrejme, viete, na tejto Zemi sú celé miliardy ľudí. A existuje iba 300 prípadov vtáčej chrípky, a tí, čo to dostali, boli na miestach, ktoré na ňu boli veľmi vhodné.

Možnosť, že k tomu niekedy dôjde, je veľmi, veľmi malá, hoci prezident, Bush, si myslí, a hovoril o tom, ako očakáva, že k tomu dôjde, viete. A hovorí o tom veľa ľudí, v drogových karteloch, hovorí o tom, ako to bude, stane sa to skôr alebo neskôr, stane sa to, ale len nevie, ako skoro sa to stane, ale vedia, že sa to stane.

BR: Niektorí ľudia si myslia, že z toho bola urobená zbraň.

JH: Je to tak. Existujú niektorí ľudia, ktorí si myslia, že z toho bola urobená zbraň. Ale myslím si, že chrípka, ktorá bola zo všetkých najnebezpečnejšia, bola chrípka z r. 1917. Zabila 50 miliónov ľudí. A tu priniesol späť tiež. (Smiech). Takže ju znova vytvorili z ľudí, ktorí boli pochovaní hore na Aljaške, ktorí tú chrípku mali. A boli pochovaní v ľade, a celé tie roky boli v ľade.

Ale myslím ... MMS zabíja akúkoľvek chrípku, ktorú som doteraz videl, a je to len patogén, a tak by mal byť schopný zabiť aj túto chrípku. Takže najlepšie je mať pri sebe fľaštičku MMS. (Smiech).

BR: Áno. Je niečo, čo by ste mohol povedať o svojej vlastnej vízii pre niekoľko najbližších rokov? Pretože to bol ohromujúci príbeh. Začalo to v Guyane, pred koľkými rokmi?

JH: V r. 1997 v Guyane. Takže koľko? Je to 10 rokov.

BR: Takže za desať rokov je to teraz celosvetový fenomén.

JH: Áno.

BR: Vidíte to na každom diskusnom fóre, na každom internetovom fóre, a ľudia o tom hovoria. Ľudia nám o tom píšu. Komunita zaoberajúce sa alternatívnym zdravím je toho plná. Čo ďalej? Kam to zájde? Aké sú vaše osobné plány?

JH: No, rád by som začal v Afrike, a vzal si jedinú krajinu, a proste v tej jedinej krajine vyliečil maláriu. A keď tam budeme, budeme tam mať veľa AIDS. Samozrejme, AIDS je oveľa komplexnejšia choroba a na liečbu oveľa ťažšia, než malária. Ale myslím, že máme nejaké protokoly, spôsoby použitia MMS, ktoré budú pravdepodobne u AIDS fungovať. Doteraz sa nám darilo.

BR: Akú krajinu máte na mysli?

JH: No, mám na mysli Malawi. Nemusí to byť táto krajina, ale táto krajina by bola dobrá, pretože som už hovoril so všetkými ... Hovoril som tam so všetkými ľuďmi vo vláde. Všetci boli veľmi nápomocní. Všetci boli radi, že ma vidia. Boli šťastní, že som liečil ich ľudí.

Neboli tam vôbec žiadne problémy s vládou. Dokonca mali vo vláde ministerstvo pre maláriu, a toto ministerstvo bolo šťastné, že so mnou bude môcť pracovať. Takže by som rád išiel niekam ako ... Rád by som tam išiel, pretože by bolo jednoduché dať veci do pohybu, bez všetkých tých kvót a problémov. To by bola hlavná vec.

BR: Existuje nejaká možnosť, že by ste dostal nejaké vedecké štúdie do vedeckých časopisov?

JH: Áno, je tu možnosť, ale nepodporoval som to. Mal som príležitosti. Ľudia sa ma pýtali, či to chcem urobiť.

A bol som proti tomu, pretože sme od samého začiatku boli občianskym hnutím. Boli sme tak veľmi úspešní. A keď hovorím "občianske", myslím tým mimo radar vlády. Nevedeli o nás.

A jedného dňa som nechal jedného svojho priateľa to preveriť u FDA. Išiel tam a šiel za tretím najvyšším mužom v FDA a spýtal sa ho na MMS. A čo si o tom mysleli?

A ten chlapík povedal: "No, je to len blbosť. Takéto veci nám starosti nerobia. Máme mnoho miliónové korporácie, ktoré dodávajú bylinky, ktoré nahrádzajú niektoré drogy (lieky). A máme veľa peňazí, aby sme ich kontrovalovali. Prečo by sme si mali robiť starosti s nejakým bezvýznamným chlapíkom z ulice, ktorý predáva MMS? "

Takže nevie o MMS, ktorý robím. Nevie, čo sa deje. A ja to tak chcem nechať. Nechcem, aby vlády a rôzne "drogovej" spoločnosti o tom niečo zistili.

Mal som príležitosť ísť do celoštátnych novín, a jednu alebo dve príležitosti ísť do celoštátnej televízie, a vždy som to odmietol - hoci som rád, že môžem ísť na internet, a dostalo sa mi mnohej internetovej pozornosti.

Ale nechcem ... Nechcel som to rozšíriť príliš, aby na to vláda nedala prácku. Pretože viete, čo robia; zastavia všetko, čo môžu. Takže som sa tomu vyhýbal. Nakoniec to príde. Nakoniec to budeme musieť nechať ... správy sa dostanú von. Ale budem čakať, kým to bude možné.

BR: A počul ste jeden alebo dva príbehy ľudí, ktorí vystúpili proti moci a trpeli za to, že?

JH: Počul som veľa príbehov. Jeden z mojich ... Chlapík, ktorého poznám dosť dobre, sa pokúšal predať, predával masť, ktorá ovplyvňovala rakovinu. Vlastne sa to nazýva Indian Herb a predáva sa to 70 rokov, a dáma, ktorá to predáva, má asi 3,000 listov od ľudí, ktorí sa z rakoviny vyliečili.

A predával to na internete. A keď o tom FDA začula, prišli a skonfiškovali mu dom, auto a celú jeho firmu, a jeho bankový účet. Zobrali všetko.

A šupli ho do väzenia. A potom mu bránili v rozhovore s právnikom tým, že ho presúvali z jedného väzenia do druhého, takže sa nemohol porozprávať ani s právnikom. A potom, po 6 mesiacoch, ho konečne obvinili. Prehadzovali ho 6 mesiacov, a potom ho po 6 mesiacoch konečne obvinili.

A keď povedal nevinný, sudca povedal: "Momentíček. Poďme do mojej kancelárie. "A tak ho sudca vzal do svojej kancelárie a povedal:" Máte na výber. Buď priznáte vinu a pôjdete do väzenia na tri roky, alebo zabezpečím, že pôjdete do väzenia na 20 rokov. "

A jeho právnik tam nebol, a nevedel, čo má robiť, takže išiel a priznal vinu a išiel do väzenia na tri roky. A z väzenia sa dostal pred pár rokmi a teraz je dole v južnej Amerike. Nechce už mať s USA nič spoločné.

Ale ... Mal som ďalšieho priateľa, ktorého poznám. Stal sa priateľom, pretože vie, čo robím. Ale liečil v Afrike maláriu a niektorí ľudia, predstavitelia "drogových" spoločností, mu povedali, aby prestal. A on povedal, že neprestane. Chcel pokračovať v liečbe malárie.

A jednej noci, keď išiel domov ... No, nešiel domov, šiel do svojej hotelovej izby, a otvoril dvere vybuchla bomba a odtrhla mu obe nohy. Nezabila ho. Je teraz v Kalifornii. Je na kolieskovom kresle.

To sú len dvaja ľudia, ktorých poznám osobne. Potom veľa starších chlapíkov, ako chlapík menom Koch v r. 1917. Liečil rakovinu. A jeho materiál bol predaný mnohých stovkám lekárov, až sa z rakoviny vyliečilo viac než 100,000 ľudí, než ho konečne FDA zastavila.

A tak by som mohol pokračovať. Existuje veľa ďalších príbehov o rovnakej veci. Je tu Rife. Neskôr, v 30. rokoch, Rife vyliečil ďalšie ... Jeho zariadenie a veci vyliečili ďalších 100,000 ľudí z rakoviny. A FDA ho zastavila, spálila všetky jeho knihy a všetky jeho laboratórne zariadenia a všetko.

A FDA spálila veľa kníh, mnohokrát pálili knihy. Knihu o DMSO bolo nariadené spáliť. A bola spálená. Spálili všetky knihy o DMSO, ktoré sa im podarilo dostať do rúk.

A tak musíte zostať mimo ruky drogových spoločností. A samozrejme, drogové spoločnosti riadi FDA.

V prípade, že neviete, ako to funguje, tak šéfovia drogových spoločností si vezmú voľno. Odídu zo svojich drogových spoločností a prejdú a stanú sa z nich chlapíci, ktorí riadia FDA. A potom príde ďalšia drogová spoločnosť. A tak drog ... FDA v Spojených štátoch je riadená drogovými spoločnosťami. A (smiech) to je absurdné.

A zarazili každý prípad, všetko, čo lieči rakovinu. A presviedčajú ľudí, čo je zdá sa ľahké, presviedčajú ľudí, že títo ľudia, ktorí skutočne majú liek na rakovinu, sú šarlatáni a zloduchovia, a presviedčajú ...

A tak, viete, mal som troch alebo štyroch priateľov, ktorí zomreli na rakovinu, a povedali: "No, k týmto podvodníkom nepôjdem." A skutočnými podvodníkmi sú v skutočnosti doktori. To sú tí, ktorí zabíjajú všetkých. A tak je to ... Tak to teraz je. Je to hanba.

BR: hrozil vám niekto, alebo ste mimo radar?

JH: Som stále mimo radar. Nemal som žiadne hrozby. Ale žijem v Mexiku, len pre prípad. (Smiech). Som paranoidný, takže sa držím mimo radar, a nemyslím, že ...

Myslím, že mi zostáva ďalší rok alebo dva, než FDA povie: " vec začína znižovať zisk drogových spoločností." A o to skutočne pôjde. Keď peniaze začnú klesať, keď to bude vyzerať, že MMS začína nahrádzať niektoré drogy (lieky), tak z toho skutočne začnú šalieť.

BR: Takže vašim cieľom je dostať toho von čo najviac a čo najrýchlejšie, ako ...

JH: Je to tak. Dostať toho von čo najviac. Prinútiť, aby to používalo čo najviac ľudí možno, takže ... A, viete, moja kniha hovorí, ako to urobiť. A dokonca aj hovorí, ako si to vyrobiť doma v kuchyni, takže si môžete kúpiť knihu a začať s výrobou, a vybaviť tým svojich susedov alebo svoju rodinu, či kohokoľvek.

BR: Dobre. A hovoríte ... Vo vašej knihe ste uviedol inštrukcie ohľadom toho, ako byť úplne sebestačným ohľadom MMS, ak tak chcete urobiť.

JH: Je to tak. Postup krok za krokom na výrobu niekoľkých fľaštičiek pre seba, a postup krok za krokom, ako vyrobiť stovky alebo tisíce fliaš na predaj.

BR: A každému, kto premýšľa, že si nejakú kúpi, to vydrží veľmi dlho. Hovoríme len o pár malých kvapkách raz za čas. Je to tak?

JH: Je to tak. Fľaša za 20 dolárov vám vydrží, osobne ... Povedzme, že chcete brať udržiavaciu dávku každý deň, fľaštička za 20 dolárov vám vydrží asi rok a pol. A ak to budete používať pre celú vašu rodinu, tak pravdepodobne vydrží 3, 4, 5 mesiacov.

A myšlienka ... a všetci v tom boli naozaj dobrí ... Pýtam sa všetkých. Nepredávam to sám, až na to, že s tým začínam v Mexiku, ale po najmenej 10 rokov som to osobne nepredal. Rozdávam fľaštičky, ale väčšinou povzbudzujem ostatných ľudí, aby to predávali. A všetci držali cenu dole.

Povedal som: Pozrite, chceme cenu udržať dole, aby si to mohol dovoliť každý na svete. "A všetci, doteraz, sú ľudia humanitárneho typu, a všetci to vyrábajú a predávajú za rovnakú cenu, čo je 20 dolárov za fľaštičku. Nezaujíma ma, či je to v Nemecku, Južnej Afrike alebo v Austrálii, alebo v Spojených štátoch alebo v Mexiku. 20 dolárov za fľaštičku.

A to je menej než pár šupov za dávku. Môžete vyliečiť prípad malárie za 5 centov. A dokonca aj ľudia v Afrike si to môžu dovoliť. A teraz, keď tam ideme, nebudeme im toľko účtovať. Budeme to sprvu robiť zadarmo, ale mohli by si to dovoliť, ak by museli.

BR: Aký je váš spirituálny a filozofický náhľad, ktorý vás sprevádza celé tie mimoriadne roky?

JH: No, rád by som veril, že som vysoko spirituálny chlapík, ale nie náboženský.

BR: Cením si toho rozdielu.

JH: Dobre. A tak verím, že spirituálnejší človek je, a čím viac sa snaží robiť veci, o ktorých vie, že sú správne, tým viac sily má. A verím, že v celom hnutia smerom k lepšiemu zdravotníckemu hnutiu, či lepšiemu hnutiu smerom k tomu, aby sa chorým darilo lepšie - čo je úplne opakom toho, čo robia dnes doktori - ale verím, že čím viac ľudí bude pracovať na správnych veciach, tým menej moci majú.

Pretože keď naozaj robia to, o čom vedia, že je správne, nebudú mať žiadnu vinu. Nie sú ... Niekde v mysli každého človeka je pochovaných, keď robí zlé veci, ak ľudí oberá o peniaze, ak spôsobuje smrť ľudí, niekde hlboko vnútri vie, že robí zle. A ak to vie, stráca, ako ide čas, stále viac moci.

A myslím, že to sa dnes na Zemi deje - teraz. Myslím, že ako drogové spoločnosti spôsobujú stále viac a viac úmrtí a ako FDA spôsobuje stále viac a viac smrť ľudí, že pomaly stráca svoju moc. Nie tak rýchlo, ako by sme si priali, ale stráca svoju moc.

A myslím, že hnutie alternatívnej medicíny pomaly získava moc, a ľudia v ňom sa stávajú mocnejšími. A deje sa to aj mňa. Do istej miery sa mi deje to, že sa objavujú ľudia a hovoria so mnou o významných veciach.

BR: Hmmm.

JH: A nemôžem o väčšine z nich hovoriť. Ale myslím, že sme na pokraji zmeny paradigma v zdravotníckom sektore. A myslím, že k tejto zmene paradigma dôjde v najbližších niekoľkých rokoch. Nebude to trvať dlho.

A to nám pomôže zmeniť paradigmu brutality človeka voči človeku. A neviem, ako dlho bude tá zmena trvať. Tá zmena môže trvať až 50 rokov, ale mení sa to.

Po stovky tisíc rokov nebola žiadna zmena v brutalite človeka voči človeku. Myslím, že hovorí o Ježišovi, a hovorí o Mohammedovi, a hovorí o všetkých tých skvelých ľuďoch, ktorí prišli skôr. A sú ich stovky, skutočne. A všetci učili láske, a všetci hovorili o týchto úžasních veciach. A v paradigmy brutality človeka nedošlo k ŽIADNEJ zmene.

A myslím, že niektorí z nás, teraz, sa začínajú dávať dohromady a komunikovať - nie nevyhnutne zhromažďovať sa na jednom mieste, ale komunikujeme.

Hovoria so mnou ľudia s celého sveta. A ďalší ľudia, ako táto skupina tu, kde máme kongres o alternatívnej medicíne, a také veci. A nedávno som bol na ďalšom kongrese v Mexico City. A kongresy sa konajú všade. A hovorí sa tam o alternatívnej medicíne. A tieto veci sa pred 20 rokmi nediali. Len veľmi málo z nich sa dialo dokonca pred 10 rokmi.

Ale verte mi, prichádzame do posunu v paradigmy. Je to zvyčajne pomalé, ale stane sa to. A stane sa to, pretože na Zemi teraz existuje veľa ľudí, ktorí začínajú robiť to, o čom vedia, že je správne.

BR: Povedal by som, že tento posun začal. Začíname to vidieť vo svojom živote, a máme veľké privilégium, že tu v tejto dobe môžeme byť.

JH: Je to tak. Ano. Cítim presne to isté. A myslím, že ... A aby sme to doviedli o trochu ďalej, než len k tomuto, myslím, že v minulosti, pred mnohými miliónmi alebo tisíc rokmi, mnohí z nás ... že existovala skupina, ktorá odsúhlasila tu byť a pracovať na tomto konkrétnom posune paradigma .

BR: A ja som jeden z nich tiež! (Smiech)

JH: Vidíte? A tak sa stretávam s množstvom z nich. Myslím, že nie ste len ... Veľa ľudí mi volá po telefóne a hovorí: "Hej, pamätám si, že sme sa dohodli, že tu budeme." Viete? A podobné veci.

BR: Iste.

JH: Správne. A tak robíme, o čom vieme, že je správne. A sme o toľko mocnejší, než tí chlapíci tam vonku, ktorí ľudí žmýkajú a spôsobujú smrť, a spôsobujú utrpenie a bolesť, a všetko to. Nemajú šancu. Prehrali. Len o tom nevedia. (Smiech). A bude chvíľu trvať, než ich prevážime, ale bude to tak. Stane sa to.

Takže to je časť, ktorou by som chcel spomenúť, pretože som videl utrpenie a bolest tak dlho, že by som rád videl ... Vidím, že sa to deje. Za minulých pár rokov som videl tisíce zázrakov. A viem, že ich uvidíme oveľa viac.

BR: Myslím, že máte úplnú pravdu. A máte pravdu aj s príchodom posunu. Ste súčasťou hnutia, ktoré to skutočne umožňuje. Ste presne na správnom mieste v správny čas.

JH: No, ďakujem. (Smiech).

BR: Ste skvelý človek. Ste veľmi statočný človek, že ste s touto vecou prišiel tak otvorene. Dokonca aj keď ste mimo radar, existujú desiatky tisíc ľudí, ktorí sa budú pozerať na toto video, a ktorí budú veľmi pozorne sledovať, čo hovoríte. Zachránite veľa životov. A ja pred vami dávam dole klobúk, pane. (Smiech). Bolo mi veľkou cťou.

JH: No, ďakujem vám. Iste je mi cťou tu byť a môcť vám povedať také úžasné veci.

BR: Ďakujem, Jim Humble.

JH: Rado sa stalo. (Potlesk v pozadí). Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem.

BR: A myslel som to naozaj vážne.

JH: Skvelé. Cením si toho.

BR: Rád by som vás opäť videl budúci rok, možno budete môcť povedať niečo viac.

JH: Dobre!

tu nájdete video: http://www.projectcamelot.org/jim_humble.html