Názory a príspevky od používateľov z ČR a SR

Pre ľudí, ktorí budú pochybovať o nižšie uvedených príspevkoch: Nemám dôvod písať sem vymyslené príbehy. Ľudia, ktorí mi svoje skúsenosti s MMS poslali si ho pre seba objavili a majú v ruke silnú zbraň proti 90% ochorení. Už vedia, že Jim Humble objavil niečo, čo je skutočnou hrozbou pre rôzne spoločnosti ale rozhodne nie pre ľudí, ktorí sú chorí. Chorí ľudia sú za účinky MMS nesmierne vďační.

Prajem dobry vecer, nemam momentalne cas sa rozpisovať o tom Ako mi MMS pomohlo, ale je fakt, ze mi pomohlo uzasne. Mal som problemy vyse dvoch rokov s plucnymi chlamydiamai a pliesnami v tele, ktore sa mi opakovane vrátili a nevedel som sa postaviť ani zo stoličky, ani urobit drep ani chodiť po schodoch, lebo ked ma boleli vsetky klby a šľachy v uponoch. V Marci 2010 som to trosku so strachom vyskusal a pomohlo mi to v priebehu niekolkych hodin a uplne fit som bol za 10 dni. Upravilo mi to aj tlak krvi, metabolizmus tak, ze som dokázal drzat diétu a schudnut. V oktobri som dostal virózu a nebral som ziadne Lieky, iba MMS a viróza Presla o 3 dni a bez horucok. MMS užívali moji kolegovia a zamestnanci, od ktorych som sa o tom dozvedel a tiez im to pomohlo. Vzhladom na to, ze som sa to Najprv bal užívať, tak som si to pre istotu odobril pri dvoch nemenovanych znamych lekárov, ktory su kapacity v oblasti interneho lekárstva. Mam 50 rokov a kedysi som nedoštudoval medicínu. Je to na dlhsiu debatu. Ale jednoznacne MMS by potrebovalo dalsi oficialny výskum. To je moj nazor.

Podrobne vysvetlíme aj telefonicky.

Radoslav R. Piešťany, Slovensko


Asi pred pol rokom som úplne náhodou narazila, vďaka internetu, na Vaše stránky týkajúce sa MMS. Zaujalo ma to natoľko, že som si MMS i s knižkou od p. Humble objednala. Vyskúšala som si jeho účinnosť na sebe, brala som to skôr ako prevenciu a očistenie organizmu (tzn. od 1 kvapky postupne až do dávkovanie 3 x denne 15 kvapiek). Pomohlo mi to ale i v liečbe alergie, pretože tento rok som prvýkrát po 15-tich rokoch, kedy trpím alergiou na jarný peľ, nebrala vôbec žiadne lieky, ktoré som do tej doby bola nútená cca po dobu 2 mesiacov vždy na jar užívať. Len 4 dni som pociťovala, že ma alergia trochu trápi, ale to bolo všetko. Manžel zase bral MMS keď mal zápal mandlí nejakú virózu. Za 3 dni bol fit, a to úplne bez antibiotík. Obaja sa cítime stále skvele. MMS verím, pretože som to vyskúšala sama na sebe. Médiám samozrejme neverím ani slovo. Najviac ma ale presvedčil sám pán Humble potom, čo som si prečítala jeho knihu. Fandím mu. Je to celkom nepochybne úžasný človek. MMS som už odporučila niekoľkých svojim známym a budem ho odporúčať aj naďalej.

Jitka

Som technik, aktívny športovec, 52 rokov. Používam MMS od júna r. 2009.

Od tej doby som nemal žiadnu respiračné chorobu. Predtým bolo bežné mať 3 x ročne nejakú virózu alebo angínu, ktorú som vždy prechodila (čo určite nebolo múdre). MMS likviduje chrípku či tzv. prechladnutie okamžite po jednej dávke 5 kvapiek, ak to podchytím v prvých príznakoch, keď to zanedbáme a choroba sa rozbehne, trvá liečba 2 dni, stačí 4 - 5 dávok po 6 kvapkách.

Nepotrebujem vreckovky, nosné kvapky, aspirín a pod. Neviem, čo je horúčka alebo slabosť. Pred dvoma týždňami sa mi pošťastilo dostať nejaké hnačkové horúčkovité ochorenie, MMS som bral až v plných príznakoch po dni plnom utrpenia a večer, po 2 hodinách od príjmu MMS2 (jednej kapsuly) všetky príznaky aj horúčka zmizli a mohol som sa navečerať.

Niekoľko rokov som trpel (hlavne pri behu) zápaly achilových šliach - boli opuchnuté, bolestivé, asi od môjho športovania v snehu a dažďu. Od júna minulého roka, kedy som skúšobne vzal niekoľkokrát pár kvapiek MMS, mám šľachy zdravé a môžem plnou silou skákať a šprintovať.

Ďalej na sebe pozorujem podstatné zvýšenie obranyschopnosti. Môžem prechladnúť, bez toho aby som sa tzv. prechladol, neochoriem ani pri pobyte v jednej miestnosti s chorými osobami (chrípka, angína).

Svoje skúsenosti sa samozrejme snažím odovzdať ľuďom vo svojom okolí, ale je to neľahké. Iba jeden človek po mojej rade na liečbu s MMS pristúpil. Je to 60-ročný kolega z práce, bol po operácii žlčníka. Prišiel sa rozlúčiť a sťažoval si, že lekári ho pchajú antibiotikami, ktoré nezaberajú a je mu veľmi zle. Za tri týždne sa nám prišiel ukázať, omladol o 30 rokov a tvrdil, že po solídnych dávkach MMS (dostal sa až na 15 kvapiek) došlo ku kompletnému zahojeniu žlčníka a jeho lekár nechápal, ako to, že tento pacient má zrazu lepšie krvné testy, ako špičkový športovec. Samozrejme, tento lekár po príčine nepátral, asi si myslel, že sa stal zázrak. Ani moji príbuzní a známi mi neveria, myslia si, že si vymýšľam, je logické, že len blbec by do seba lial "savo". Máme predsa vyspelé zdravotníctvo a je lepšie 3 týždne trpieť s antibiotikami ako byť uzdravený počas 2 dní bez utrpenia a prípadných následkov.

Bol by som rád, keby sa poznatky o liečbe MMS dostali do širšieho povedomia ľudí, človeku sa určite lepšie žije medzi zdravými, než medzi kriply, zdemolovanými ignorantským "moderným" medicínou. Bude to ale ťažké, väčšina ľudí nie je schopná aktívne prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a nedokážu ani používať mozog ku triedeniu a využívaniu vedomostí (značné rozšírene Idiocia medzi ľudmi). Takže farmácie v dohľadnej dobe asi o svoje kšefty nepríde.

Ing. Libor M.


Pozdravujem Vas pán Jim Humble. Mám 53 rokov. Pochádzam zo Slovenska. Svojim mailom chcem potvrdiť účinky MMS1. MMS 1 som užívala takto. Prvý krát v 06/2009. Vtedy som ho užívala 10 dní. Prvý deň 5 x po aktivanej kvapke MMS. Zapíjala som MMS čistou vodou. Druhý deň 5 x Po dvoch aktivovaných kvapkách MMS. Tretí, až desi deň 5 x po trochu aktivovaných kvapkák MMS. Takto aktivované kvapky som brala do 16.00 hod Od 20.00 hod som každý deň nasadila intenzívnu kúru vitamínov, E 200 mg, C 500-1000 mg, 3 omega mastné kyseliny. zinok, B-komplex forte, 1 tabletu s komplet vitamínov a minerálnymi látkami a 1 tabletu rutinu. Podotýkam, že niekto by Mohol namietať, že som sa vyliečila Týmito minerálnymi látkami a vitamínmi, ktoré som vždy večer brala. Tie vitamíny beriem už 15 rokov, vždy ráno. Teraz pri MMS1 som ich brala až večer. 15 rokov vždy od 8.00 hod do 12.00 hod, a to 1,5 l, pijem čaje s liečivých byliniek, bylinky každý týždeň mením. Takto sa snažím udržať si dobré PH. Druhý krát som MMS1 brala 08/2010. Vyliečila som za pomoci MMS1 tieto moje choroby. Od r. 2008 ma bolel hliníkovou konštrukciou bedrový KLB. Chodila som od 01/2009 do 03/2009 na všelijaké liecby. Elektroliečba, parafínové zábaly, a pod. Nič nepomáhalo. Chodila som ako kačka, bolesť vystreľovala do celej nohy. Bolesť bola taká silná, že bez analgetík som nemohla chodiť. Vybrala som ich od 01/2009 do 05/2009 asi 600 kusov Začala som brat MMS1 a už Po dvoch dňoch bolesť mierne ustúpila a po desiatich dňoch sa úplne stratila. Chcela som kričať od šťastia. Ja, ktorá som chodila s bolesťami, som mohla isť bez analgetík na prechádzku do lesa. Vtedy som brala MMS1 10 dní. A Vtedy som si všimla iné zmeny. Z konečníka mi už 20 rokov trčala asi 1 cm dlhá zdurenina. Bola na dotyk necitlivá, iba pri zmene počasia veľmi bolela. Bol to taký 1 cm výrastok, možno zlatá žila. Po vybratí 3 dní MMS1, som si všimla, že sa mi začína nástupom scvrkávať a po 10 tich dňoch bratia MMS1 mi výrastok úplne zmizol. Ďalej, na temene hlavy, vzadu Medzi ušami som malička asi 5 rokov tukové výrastky. Stále som si ich chytala, lebo keď ma svrbeli. Po 10 dňoch bratia MMS1 mi úplne zmizli. Proste temeno je čisté. Na tvári mi zmizli tehotenské flaky.

V 01/2010 ma napuchnuté koleno. Nemohla som urobit drep a chodiť po schodoch. Zase nastúpila vodoliečba a elektroliečba. Nič nepomáhalo. MMS som hneď nebrala, lebo keď v práci som si MMS nechcela aktivovať, čakala som na dovolenku. Od 01/2010 sa mi začala hľa menopauza. Nočné potenie, zalievanie horúčavou celé telo 10-15 krát denne. No proste karastrofa. Zásadne neberiem hormonálne liečbu. Tá je viacej nebezpečná, ako prospešná. V 05/2010 som začala Opäť brat MMS1, tiež 10 dní, tiež v takých množstvách, Ako v r. 2009. Koleno už po 4 dňoch odpuchlo. No nádhera. A comu nemozem verit, vsetko Dôsledky menopauzy ŠÚ prečíta. Žiadne nočné potenie, Žiadne denné zalievanie horúčavy. Príznaky menopauzy sa stratili, a 5 mesiacov mám pokoj. Nikto mi nechce veriť, že by menopauza mohla trvať pár mesiacov. Od tajte mojej poslednej liečby MMS1, beriem MMS1 každý druhý víkend, tj. 2 dni a to 4 krát po 2-3 aktivovaných kvapkách. Ďakujem Vám pán Jim Humble za taký zázrak. Myslím si, že ten najvyšší, pán Boh, sa už nemohol pozerať na tú drahú chémiu, ktorou farmaceutický priemysel zaplavuje celý svet a PRETO prostredníctvom Vás nám poslal tento lacný a pre každého dostupný a veľmi účinný liek. E.T., 040 22 Košice, Slovensko.


Dobrý deň,

používam MMS cca rok. Užívam ho prakticky na všetko možné a som veľmi spokojná. Má široké uplatnenie aj v domácnosti. Nechala som si urobiť krvné testy pred a po skoro ročnom užívaní MMS s dávkou do 7 kvapiek a to 3 krát za deň. Testy dopadli veľmi dobre. Za dobu užívania som nezmenila stravovacie návyky či životný štýl. Nepoznám rýchlejší a účinnejší liek na zníženie horúčky. Nechcem tvrdiť, že MMS je všeliek, ale účinok je fantastický. Napriek tomu a práve pre to všetko si zaslúži ďalšie skúmanie. O účinnosti nepochybujem, ale zamýšľam sa nad myšlienkou, či Dlohodobé podávanie MMS nemôžeme nechať imunitný systém zleniveť. Nebude potom očakávať vždy pomoc ????? Preto teraz MMS aktívne neberiem, len pri akútnych prípadoch a to ak hrozia antibiotiká ..... to mám totiž jasno ......... tie spôsobia takú neplechu v tele, že nie je čo riešiť.

Reakcia na MMS (perzekúcie a varovania úradov) sa dala očakávať a docela ma prekvapilo, že prišla až teraz.

Prajem pekný deň

P.H. Česká Třebová

Úspech v liečbe rakoviny. (Batles, 2010)

Mám dobrú správu - osobná skúsenosť s rakovinou semenníkov u syna. 22 februára mu vyoperovali semenník, o pár dní neskôr laboratórium potvrdilo rakovinu. Ihneď mal nastúpiť na chemoterapiu a ožarovanie. Po veľmi vážnom rozhovore so mnou chemoterapiu odmietol a ja som mu zostavil liečbu na likvidáciu rakoviny takto:

10 dní 10x denne 4 kvapky MMS1 v želatínových kapsulách, 3x denne lyžičku javorového sirupu sa sódou, každý deň ráno 2 lyžičky Dologranu (vápnik a horčík).

Potom 4 dni každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C so šípkami a hŕstku vlašských orechov aj 3 oriešky kešu (to kvôli obsahu selénu a germánia, potrebujú to nutne biele krvinky).

Ďalších 10 dní 10x denne 5-6 kvapiek MMS1 (to už popíjal s ananásovým džúsom), javorsirup sa sódou 2x denne, Dologran stále rovnako (pomáha okrem iného alkalizácii vnútorného prostredia) ak tomu som mu v tieto dni začal vyrábať elektrolýzou živú vodu pH 9 , vypil jej liter a pol denne a potom len vodu (toto tiež kvôli zvýšeniu pH tela).

Potom opäť 4 dni C vitamín a všetko čo je vyššie popísané.

Posledných 10 dní MMS3 10x denne 6-7 kvapiek, javorsirup 1 lyžičku, Dologranu 2 lyžičky.

Každý deň zjedol 2-4 jablká a čo najviac varených zemiakov (sú zásadotvorné a obsahujú veľmi dôležitý sodík a draslík, a však len vo varenom stave)

Syn pracuje na živnosť v stavebníctve niečo ako stavbyvedúci a najazdí 4-5 tisíc kilometrov mesačne, často spí mimo domova. Väčšinu liekov si pripravoval v aute!

Keďže miluje mäsité jedlá, tak som mu povolil bravčové steaky z kotliet dôkladne ale pomaly upečené, husacie prsia, morčacie rezne a smaženu tresku. K tomu zemiaky, sem tam ryžu a na cestách chleba s masťou (doma vyškvariť na miernom plameni) a s paprikou a ešte minimálne deň staré rožky. Tiež som mu zavaril do čtvrtlitrových pohárov bravčové stehno bez cibule a cesnaku, pretože tieto cibuloviny sú jedným zo siedmich reťazcov vyživujúci rakovinu i horčicu nie!!! (Hulda Clark-Prevencia a liečenie všetkých druhov rakovín)

Celú dobu sme merali pH prveho ranneho moču a viedol som si o tom všetkom starostlivo záznamy. Snažil som sa ho dostať v priemere zo 5,0 aspon 6,0 pH, čo sa nám darí.

Včera bol na prvom kompletnom celkovom vyšetrení a dnešný výsledok? Čistý ako slovo božie !!!!!!!!

Jeho lekárka s údivom povedala, že to nie je úplne normálne, aby sa nenašla po rakovine ani stopa, zvlášť keď nedokoncil tú ich slávnu chemoterapiu ......

Jo a 10tich centimetrovou pooperačné jazvu som mu nádherne vyhojil postrekovaním rany koloidným striebrom niekoľkokrát denne - za tri dni nebolo čo postrekovať.Myslím, že som zhruba napísal všetko najdôležitejšie.

Snáď moja skúsenosť pomôže niekomu ďalšiemu.

Prajem všetkým báječné dni.

Postup osem hodín za sebou 3 kvapky aktivovaného roztoku je nepríjemný. Musím zakaždým pripraviť novú dávku a už ten chloritan nemôžem ani cítiť. Avšak musím uznať, že to účinkuje veľmi dobre. Prvý posun k lepšiemu som pocítila po týždni používania. Zmizla dýchavičnosť a nemožnosť sa plne nadýchnuť. Robila som ale tiež denne inhaláciu z dvoch kvapiek. Uvoľnili sa mi dýchacie cesty, a zvýšila sa mi pohyblivosť kĺbov. Teda prestali bolieť a tiecť, mám diagnostikovanú boreliózu. Snáď ju premôže. Krvácavosť ďasien, ktorú som mala snáď dvadsať rokov, zmizla. Po týždni čistenia zubov trikrát denne aktivovaným chloritanu. To je sila.

Vždy postupujte podľa návodov pána Jima V. Humble. Nikdy nezvyšovať počet kvapiek viac ako o jednu! Ja to skúsil a bolo mi pol dňa dosť zle. Potom som išiel späť o jednu kvapku a počas troch dní zase navýšil a bolo to ok. Teraz som na tých 15 a je to tak akurát. Asi ale pôjdem na sedem štyrikrát denne. Uvidíme ako to budem znášať. Po štyroch kvapkách som spal ako keď ma do vody hodí. Paráda.

Tá chuť na konci, keď človek ten nápoj vypije, je od asi piatich kvapiek hrozná. Pritom mi to na začiatku zase až tak hrozné nepripadalo. Ja som ale vymyslela fintu. Vždy keď to dopiju, mám pripravený malý pohárik s čokoládovým likérom a hneď po vypití mms si trošku likérku dám a je to dobré. Tiež som skúšala čerstvú šťavu z jabĺk a to asi bolo najlepšie, tá pachuť bola veľmi slabá. No lenže ako to robiť v práci, čerstvú šťavu, to je komplikované.


Pekný deň,

pred pár dňami som vám písala, čo robiť, keď sa mi pri užívaní MMS objavilo práve to, čo som chcelo takto liečiť - obrovský carbuncul (vred) vďaka Stafylokokové infekciu (MRSA). Moc moc by som chcela poďakovať, že ste mi odpísali a podporili, aby som neustal. Dala som si kúpeľ s MMS a poprve, čo som kedy rôzne vredy videla, alebo z rodiny, čo sa kto trápil, tak sa ten rast zastavil, nevyšlo to na povrch, ako vždy a začalo sa to zmenšovať. Brala som si MMS viackrát po menších dávkach (7kapek). Zápal úplne zmizol a teraz už je to úplne malinká nebolestivá hrčka, ktorá mizne veľmi rýchlo. Kto nikdy nemal vredy vďaka Stafylokokové infekciu, tak vôbec nepochopí, pretože to je strašne bolestivá a nepríjemná vec. Zvlášť to vedomie, že v záverečnej fáze, keď to vyústi na povrch, tak prídu aj horúčky atď. Takže som veľmi vďačná za to, že som sa o MMS dozvedela.

A potom som chcela dodať, že tú chuť MMS je dobré "zneškodniť" zapchaným nosom :-) Poradil mi to známy a možno by ste to mohli uviesť do skúseností. Proste pri pití zadržať dych a potom si hneď zapchať nos a počkať nejakú tú minútku. Vetšina ľudí, čo poznám, tak to tak robí, ale možno ti nováčikovia by to uvítali :-) Ananásová šťava je skvelá, ale predsa len ten upchatý nos je stopercentný.

Začal som s MMS jedna kvapka ráno jedna večer, keď som sa dostal na 4kapky, zle od žalúdka, nie nejako výrazne ale neprijemne špatne. Tiež som užil kúpeľ MMS vo vani. Kvoli nevoľnosti od žalúdka som MMS vysadil, upokojilo začnem znova ale opatrnejšie a podľa poslednych poznatkov jednu kvapku niekolko krat denne. Tiež MMS likviduje bradavice potieraním, mamička ich mala hŕbu okolo krku po niekolkych mesiacoch polovica uschne a odpadne a nove sa netvoria. Užívam aj KS (koloidné striebro), veľmi dobrá vec. Celkový zdravotný stav o 50% lepší, (bolesti hlavy, depresie, búšenie srdca, arytmia, bolesti chrbta, hučanie v ušiach).

Zdravím všetkých priaznivcov MMS. Som na 5 kvapkách a chcem pokračovať. Síce len ako prevencia, pretože mi nič vážne neni, ale rozhodne verím tisícom ľudí, ktorí píšu do diskusii na celem svete. Keby písal o zázrakoch len výrobca ignorovala by som to alebo brala ako snahu predať za každú cenu. Chcela by som sa opýtať, kde môžem zadarmo stiahnuť druhý diel Humblovy knihy. Mam to len v angličtine a pretože som to kúpila pre rodičov a ďalších

MMS mi pomohlo pri problémoch s vyprázdňovaním čriev a úpravou Ph v tele, ktoré je tiež dôležité sledovať. MMS v kombinácii s DMSO ma zbavilo dlhodobého krvácania dásní.Po skúsenostiach sa môžem podeliť aj o poznatok pri odlišnom dávkovaní pre jednotlivé krvné skupiny. Zatiaľ čo krvná skupina A, ktorá má veľmi slabý imunitný systém, znesie vyššiu dávkovanie a kratšou dobu liečby, tak napr. skupina 0, ktorej imunitný systém je silnejší a preto nepotrebuje nijako posilňovať, ale len telo dobre vyčistiť, znesie skôr menšie dávky a dlhšiu čas liečby, pretože pri vyšších dávkach môže dôjsť k reakcii v obličkách, ktoré nestíhajú také množstvo toxínov odvádzať postupne. Odporúčam pri liečbe MMS sledovať testerom aj Ph v tele, ktorá by mala byť ráno na lačno okolo 7,4 hodnoty. Nebojte sa toho, ale pamätajte, že nie je potrebné vysoké dávkovanie, pokiaľ nejde o život, ale skôr menšie a dlhšiu dobu. V žiadnom prípade vám kvapky nerozožerou čreva, alebo podobné nezmysly! Škoda, že chemici, ktorí s touto látkou pred rokmi pracovali, sa bojí vystúpiť z anonymity, ale za súčasnej situácie sa im nemôžeme diviť.

S pozdravom všetkým Ilona D.

Reagujem na vašu žiadosť o uverejnenie skúseností s užitím lieku mms. Asi pred 5 rokmi som začala mať veľké zdravotné problémy (nevoľnosť, pálenie slizníc a pod,). Boli preukázané baktérie a vírusy, (helicobakter pylori, stafylokoky apod.). Prešla som snáď všetkým čo sa dalo. Kolotoče antibiotík, najrôznejšie alternatívnu liečbu napr. Dr Jonáša, čínsku medicínu, Akuna ... vyskúšala som čo sa dalo, utopila som v tom veľa peňazí, ale to nebolo nič proti utrpeniu, ktoré to všetko sprevádzalo. Najhoršie na tom bolo to, že to k ničomu neviedlo. Moje zúfalstvo a utrpenie trvalo asi 4 roky. Až som objavila na jar tohto roka článok v časopise Regen o lieku mms. Prípravok som si is knižkou objednala, poriadne som knižku prečítala a mms som začala užívať. Použila som najprv kapsule mms2, jednu ráno, potom na obed a večer. Prvé dávky boli dosť kruté, ale stálo to za to. Už druhý deň som cítila fantastickú úľavu. V liečbe som pokračovala a po 4 rokoch utrpenia bol v tele naraz kľud a pohoda. Dnes úspešne liečim aj svoju 86 ročnú mamičku, zbavila sa plesní na nohách. Užívala to aj 18-ročná dcéra keď ochorela virózou. Nikto z nás nemal pri užívaní mms žiadne problémy, práve naopak. Som nesmierne vďačná, že mms existuje a že sú medzi nami ľudia, ktorí bojujú o jeho zachovanie. A hlavne jeho vynálezcovi p. Humble. Ale mám opačné skúsenosti, ľudia mms neveria a ani nemajú odvahu to vôbec vyskúšať. Zo začiatku som o mms rozprávala komu sa dalo, mnohí sa ale na mňa pozerali tak všelijako. Dnes už o tom s nikým nehovorím, robím si kúpele, používam ho namiesto pasty na zuby, to je tiež zázrak, ako to pôsobí. Len dúfam, že mms nezmizne a nebudem ho musieť niekde sama pokútne vyrábať. Bola by to škoda. Lenže zlo a nenásytnosť mocných zatiaľ silne vládne a dá sa od nich očakávať čokoľvek. Vypočula som aj reportáž, ktorú uverejnila TV Nova, nedokázali ani správne povedať chemický názov lieku. Čo k tomu dodať ... okrem zla a nenásytnosti mocných by som možno pridala aj slovo hlúposť, tmárstva a nevedomosť.

S pozdravom Mgr. Jana Š


Dobry den,

som vas velky fanúšik. Pravidelne sledujem Vasu českú stránku (pretoze my slovaci uz nemáme s MMS nič ...) Sleduj hľa pripajam sa na forum U prameňa.

So zmenou nazvem MMS s p. Jimom Humblom plne súhlasím, s tým odvovodnením. Osobne som sa s tým problémom "zázračné" stretla.

Už viac ako mesiac bojujeme s kašlom. Najprv u obvodnej lekárky, dala mi antibiotiká, ktoré nezabrali. Vyšetrením u krčnej lekárky, lieky opať nezabrali. Nasledovalo kompletné vyšetrením u pľúcnej lekárky. Dalšie antibiotiká - nezabral. Predpísala tretie antibiotiká, no tie som už odmietla brat. Všade dobre výsledky, bez problémov, ja sa stále cítim choro stálym kašľom a veľkým množstvom hlienu na prieduškách a v nose. Včera som Bola opať u dvoch (nezávislých) lekároch na vyšetreniach, opať výsledky dobré, žiaden zapáľ, žiadne chlamýdie, nič ... No ja stále kašlem a produkujem veľké množstvo hustých hlienov. Tak už som si povedala, lekári mali dosť šancu na mne skúšať, všeliaké lieky, idem skúšať to o čom som tak veľa čítala - MMS. Takže dnes som začala s liečbou MMS, po hodine s jednou kvapkou. Zatiaľ mám mierne bolesti hlavy, uvidím ako sa to bude vyvíjať.

Prajem vám všetkým, ktorý podporujete MMS veľa síl, úspechov a nech aj vás v žiadnom prípade nič nezlomí.

Pána Jima Humble Srdečne pozdravujem, cela naša rodina sme jeho veľký fanúšikovia.

S pozdravom

Marta M.