MMS

Tu si môžete prečítať čo prebehlo alebo prebieha médiami ako snaha zastaviť rozširovanie MMS. Články sú radené zostupne podľa dátumu vloženia. Uvedomil som si, že mnoho ľudí, ktorí na tieto stránky prídu prvýkrát, zaujíma MMS a ich zdravie a nie nezmyselné snahy o zdiskreditovanie MMS pred verejnosťou pomocou televízie a dennej tlače. Ľudia, ktorí premýšľajú si vlastný úsudok iste urobia sami.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------

Odpoveď Jima Humble na prebiehajúcu kampaň proti MMS v Európe.

Môže mms v kapsuliach niekoho trvale poškodiť, môže spôsobiť nejaké žalúdočné problémy, krátkodobo, alebo dlhodobo, viete o nejakých prípadoch ktoré sa stali, samozrejme mimo toho, že si niekto vezme MMS veľa?

Jim Humble: "Na celom svete nie je doteraz žiadny záznam o akomkoľvek poškodení ľudí, ktorí brali alebo berú MMS. Dosť ľudí malo problém s tým, že brali MMS veľa. Keď vzali MMS veľa, tak im bolo zle, nevoľno. Nie na dlhú dobu, zvyčajne len na pár hodín 2 až 3, hodiny a potom boli opäť v poriadku. Je to otázka toho aby každý dodržiaval pravidlá užívania MMS. Keď tieto pravidlá dodržíte, zle vám nebude. "

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---

24.10.2010 Moji priatelia z ČR mi zaslali správy o ďalších výpadoch proti MMS. Ako inak, na televízii Nova.

http://nova.vybereme.cz/hledat?search=mms&msite_origin=12000

Je príznačné, že táto televízia a ani žiadne iné médiá nedajú možnosť protistrane, teda ľuďom, ktorí s MMS pracujú niekoľko rokov a vedia čo MMS dokáže. Jim Humble predpokladal, že táto situácia nastane.

Oznámim vám všetkým, ktorí túto správu na mojom webe čítate, jednu zásadnú vec.

Do tejto doby nie je známy na celom svete jediný prípad, že by niekto zomrel alebo bol trvale poškodený v dôsledku používania MMS.

Sú známe len nevoľnosti, ktoré Jim Humble vo svojich knihách opisuje a upozorňuje na ne. Jim Humble je čestný a poctivý človek, ktorý prišiel s veľkým problémom pre celý farmaceutický priemysel. S lacnou látkou, ktorá likviduje 95% pôvodcov všetkých chorôb.

Zamyslite sa sami, či sú nejaké teoretické hodnotenia ľudí, ktorí MMS nepoznajú a netušia o čom vlastne hovorí, je oproti skúsenostiam miliónov ľudí, ktorí MMS vyskúšali, dôveryhodné.

MMS dokáže vyliečiť stovky chorôb za ktorými stoja baktérie a vírusy. MMS ich likviduje s neúprosnou presnosťou a účinnosťou. Klamstvá, ktoré šíria televízia Nova a ďalšie české médiá, sa nezakladajú na pravde.

21.10.2010 V Maďarsku tiež ....

http://tv2.hu/tenyek/video/csodaszerkent-arultak-a-merget-tenyek-riport

8.10.2010

Aj v ČR začala vojna s MMS.

http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1026042&docType=ART&nid=11343

z článku: ..... Zmiešaním oboch zložiek však vzniká látka zvaná chlórdioxid (oxid chloričitý), ktorá má silné dezinfekčné účinky a okrem iného sa používa na dezinfekciu vody ....

Áno, oxid chloričitý (chlórdioxid) je práve tá látka, ktorá stojí za fenomenálnou účinnosťou MMS.

Ako hovorí Jim Humble: Ľudia, ktorí o MMS píšu bez toho aby ho skúsili, vôbec netušia o čom je reč.

Držím vám palce, aby v ČR zvíťazil zdravý rozum. MMS nie je pri správnom použití vôbec nebezpečný. Dúfam naivne, že tieto klamlivé informácie o nebezpečnosti MMS, sú v ČR uvádzané z neznalosti autora tejto tlačovej správy.

J. Wayne

-------------------------------------------------- -----------

29.9.2010 - (aktualizácia 10/2010 - MMS sa v USA opäť predáva!!! Sám som si to nákupom overil)

Predaj MMS v USA je zakázaný. FDA donútila niekoľko predajcov z USA zničiť všetky zásoby MMS. Za niekoľko dní budem s Jimom Humble osobne hovoriť, plánujeme jednodňové stretnutie. Prinesiem vám po tomto stretnutí úplne čerstvé informácie o zákaze predaja MMS v USA a o najnovších poznatkoch používania MMS na ťažké choroby. 90% vašich dotazov sa týka rakoviny. Niekedy je to aj pre mňa veľmi ťažké čítanie. MMS1 s MMS2 podľa Jima Humble dokáže likvidovať akúkoľvek rakovinu. Pamätajte na to.