Nové aplikácie MMS

Postupom času sa objavujú nové aplikácie, ktoré zvyšujú účinnosť MMS v ľudskom tele. Niekoľko takýchto aplikácií tu uvádzam a dúfam, že pomôžu aj ďalším ľuďom zvíťaziť nad život ohrozujúcimi stavmi. Najnovšie postupy sú zhrnuté v protokoloch MMS 1000 a MMS 2000.

Jim V. Humble

-------------------------------------------------- ------------------------------------

Jim V. Humble: Ako odstrániť pachuť aktivovaného MMS.

"Pre mnoho ľudí je chuť aktivovaného MMS prekážkou pre jeho používanie. Tu je nový postup, ako tomuto problému zabrániť.

Tento postup je možné aplikovať už od jednej kvapky MMS a 5 kvapiek aktivátora. Uvádzam tu ale najbežnejšiu dávku (5 kvapiek MMS + 25 kvapiek aktivátora), ktorú by ste mali brať podľa posledných výskumov niekoľkokrát denne.

Pripravte si nasledujúce:

3 liekové kapsuly (napr. s granulovaným vitamínom C s postupným uvoľňovaním) - obsah kapsuly vysypte, nebudete ho potrebovať. Potrebujete prázdne kapsuly.

Injekčnú striekačku 2 ml.

MMS a aktivátor

Príprava: Do suchého pohára nakvapkajte 5 kvapiek MMS a pridajte 25 kvapiek aktivátora (10% kyselina citrónová)

Premiešajte a počkajte obvyklé tri minúty.

Natiahnite striekačkou celý obsah aktivovaného MMS, postupne naplňte všetky tri kapsuly a uzavrite ich druhou časťou kapsuly.

Prehltnite ihneď postupne všetky tri kapsuly a zapite minimálne 0,3-0,4 litre vody.

2 hod pred a po požití kapsúl nesmiete jesť potraviny a piť nápoje sa syntetickým vitamínom C! Ten účinky aktivovaného MMS ruší.

Tento postup zaručuje dobrú znášanlivosť a naprosto bezproblémové užívanie MMS. "

Jim V. Humble

-------------------------------------------------- --------------------------------------

Prasacia (mexická) chrípka

MMS A CHRÍPKA

Jim V. Humble

"Poslednou dobou šíria médiá správy o NOVO Varian CHRÍPKY a WHO už vyhlásilo 6. stupeň, čo znamená" globálnu pandémiu ". Netreba sa desiť, aj keď so slovom pandémia je historicky spätá spomienka na fatálnu "španielsku chrípku", ktorá si vyžiadala viac obetí ako prvá svetová vojna. Pandémia proste znamená rozšírenie nejakej nákazlivej choroby na veľkej ploche, teda viac kontinentoch, aj keď pritom ide o malý počet dobre liečiteľných prípadov, v skutočnosti je ich v porovnaní s výskytom bežnej chrípky úplne zanedbateľné množstvo. Nemožno to však brať na ľahkú váhu, pretože nové chrípkové kmene sa môžu rýchlo rozšíriť z krajiny do krajiny. Pred piatimi rokmi spôsobil mnohé úmrtia chrípkový kmeň SARS, najmä v Číne a v roku 2007 boli sledované rôzne varianty vtáčej chrípky.

13. apríla 2009 boli rozpoznané prípady "prasacej chrípky" v Mexiku a neskôr v USA a Anglicku. Neberme do úvahy teraz záujmy známych spoločností usilujúcich o predaj svojich produktov, či využitie nahromadených zásob liekov po planéte poplachu s "vtáčou chrípkou". Chrípka je mnohokrát opomínané (a prechodené) ochorenie, ktoré môže vážne poškodiť ľudské zdravie a u slabých a inak chorých jedincov i úmrtia.

MMS (zázračný minerálne roztok) je mocný dezinfikátor, schopný napadnúť a vyhubiť vyvíjajúci sa chrípkové vírusy. Účinkuje úplne bez ohľadu na ich druh alebo varianty (mutácie), ktoré sa časom môžu vyvinúť. Toto presvedčenie je založené na chémii a správanie aktivovaného MMS, ak ho budete používať podľa nižšie uvedených pokynov.

Na rozdiel od antibiotík alebo očkovacích látok, chlórdioxid z aktivovaného MMS hubí všetky patogény, a teda aj chrípkové vírusy, bez ohľadu na kmene alebo rodiacej sa varianty - čo je napokon známe už od roku 1950. Správnym spôsobom použitý aktivovaný MMS teda predstavuje univerzálny liek na všetky varianty ochorenia, ktorému hovoríme chrípka.

Niektoré fakty, ktorá v prípade chrípky musíme brať do úvahy:

O nedávno zistenom kmeni prasacej chrípky sa napríklad tvrdí, že ide o nový vírus, ktorý je iný ako všetky predchádzajúce. Na rozdiel od vtáčej chrípky alebo SARS, napáda ošípané, ktorým spôsobuje zahltenie pľúc (hydratáciou), ktoré niekedy (ale nie vždy) má za následok smrť. Tento vírus sa začal neočakávane prenášať na ľudí, ktorí s ošípanými pracujú, a následne bolo pozorované, že sa dokonca môže šíriť vzduchom z osoby na osobu. Počnúc 13. aprílom 2009 bolo v Mexiku počas nasledujúcich štrnástich dní hospitalizovaných s nálezom prasacej chrípky cez 1000 ľudí a oznámené na 60 úmrtí. Potom sa vírus rýchlo dostal aj do USA a Anglicka. Teraz sú prípady ochorenia podchytené prakticky po celom svete, čo viedlo WHO k uverejnenia šiesteho stupňa ohrozenia, čiže "pandémie".

Treba podotknúť, že na "bežnú chrípku" len v USA zomiera 50 000 ľudí ... Počet úmrtí a ľudí v nemocničnom ošetrení možno denne sledovať na internete. Center for Disease Control má tiež stránku so štatistikami o hlásených prípadoch tejto chrípky.

Pozri: http://www.cdc.gov/swineflu/investigation.htm

Uvedené skutočnosti nijako nezabránili tomu, že US Úrad pre vnútornú bezpečnosť v apríli deklaroval prasaciu chrípku ako "stav núdze". Janet Napolitano ihneď uvoľnila 25% federálnej zásoby (zastarané ...) protichřipkové vakcíny (50 miliónov dávok) "na použitie federálnymi orgánmi pre prípad potreby". No dobre. Poďme radšej ďalej.

"Prasacia chrípka" nemôžete dostať z bravčového mäsa či iných výrobkov. Šíri sa v prvom rade vzduchom, kvapôčkami od nakazených ľudí. Červený kríž a ďalšie organizácie preto rozdávajú návštevníkom nemocníc a ľuďom pracujúcim tam, kde by mohli byť vystavení riziku nákazy, ochranné masky.

MMS je nielen širokospektrálny dezinfekčný prostriedok, ale spôsob ktorým hubí vírusy a baktérie je úplne odlišný od fungovania antivirotík a antibiotík. Ak niekoho zaujímajú baktericídne vlastnosti MMS, môžete si prečítať sekciu "Vysvetlenie účinnosti MMS".

MMS je použiteľný ako k prevencii, tak aj ako prostriedok na zdolanie "prasacej" aj inéj chrípky. K tomu je potrebné brať MMS v hodinovom cykle.

Odporúčaný postup použitia MMS ako účinného prostriedku proti chrípke.

1. Zmiešajte v hrnčeku alebo pohári 1 kvapku MMS s 5 kvapkami kyseliny citrónovej alebo čerstvej citrónovej šťavy. Pretraste a počkajte tri minúty do ukončenia aktivácie.

2. Doplňte asi 2 dl vody alebo džúsu, ktorý v sebe nemá pridanú kyselinu l-askorbovú - E300 čiže vitamín C (vitamín C obmedzuje účinnosť roztoku). Potom celý obsah vypite tak rýchlo, ako je to možné.

3. Ak počas prvej hodiny nepocítite vôbec žiadnu zmenu, pokračujte druhú hodinu s 2 kvapkami. (Každú kvapku MMS samozrejme vždy aktivujte 5 kvapkami kyseliny citrónovej alebo citrónovej šťavy a čakajte tri minúty) Ak nemáte pocit nevoľnosti ani po dvoch kvapkách, choďte v tretej hodine na 3 kvapky. Prípadný prejav nevoľnosti neznamená nič zlého. Iba signalizuje, že MMS zabíja patogény. Ale nespôsobte si zbytočne zle od žalúdka tým, že potom budete brať viac. Postupne navyšujte na maximálne 6 kvapiek MMS s 30 kvapkami kyseliny. Ak vážite cez 90 kg, potom by vaše maximum mohlo byť až 10 kvapiek.

Majte na mysli, že sa väčšina ľudí nedostane cez 3 alebo 4 kvapky za hodinu, bez toho, aby začali pociťovať rastúcu nevoľnosť. Pri akomkoľvek pocite zdvíhanie žalúdka musíte počet kvapiek znížiť, minimálne o jednu. Nevoľnosť sa prejaví vždy, keď MMS hubí baktérie a vírusy rýchlejšie ako vylučovací systém zvláda odstrániť ich pozostatky. Znášať túto nevoľnosť neprináša žiadne výhody. Vždy hľadajte bez problémov znesiteľnú hranicu.

4. Pokračujte s dávkami MMS každú hodinu po celých 12 hodín (tj 12 dávok). Chrípka by v tomto rozmedzí mala zmiznúť; však, rozhodne neprestávajte brať MMS kým si nie ste úplne istí zotavením. Keby ste pociťovali príznaky chrípky ešte ďalší deň, určite pokračujte pri rovnakých hodinových dávkach. Rovnaký liečebný postup možno použiť aj u detí, ale tu buďte zvlášť opatrní aby ste predišli vracaniu alebo iným nezdravým pocitom. Použite menšie dávky a zvyšujte len po 1 / 2 kvapke. Nikdy neprekračujte 3 kvapky za hodinu.

5. Nasledujúci týždeň alebo 14 dní pokračujte so šiestimi kvapkami dvakrát denne.

6. Na zabezpečenie prevencie proti chrípke a udržiavaniu nezávadného stavu imunitného systému by dospelí v chrípkových obdobiach mali brať 6 kvapiek MMS denne. Denné množstvo pre deti by malo byť dávkované podľa veku či váhy. Užívajte max 1 kvapku na každých 11 kg telesnej váhy a 1 kvapku pre batoľatá. "

-------------------------------------------------- -------------------------------------

K použitia MMS

Jim V. Humble

"Prvá a najdôležitejšia zásada

Opakované malé dávky sú efektívnejšie ako veľké ranné a večerné.

Na viac ako 1000 prípadoch sa ukázalo, že často podávané malé dávky, až raz za hodinu, sú oveľa efektívnejšie (a prijateľnejšie), ako veľké dávky raz alebo dvakrát denne.

Teraz už vieme, že vygenerovaný chlórdioxid nezostane v tele dlhšie, ako jednu alebo nanajvýš dve hodiny. Vzhľadom k dobe, po ktorú zostáva v tele aktívny, sa nezdá, že veľkosť dávky je nejaký rozdiel. V podstate to znamená, že nezáleží na množstve, pretože sa v každom prípade za hodinu či dve rozloží na kuchynskú soľ.

Majte teda na mysli, že je oveľa účinejšie brať MMS každú hodinu alebo dve pri menších dávkach, čo sa nakoniec vyrovná, alebo možno bude aj viac ako dve veľké dávky.

Ak ste zvyknutí brať väčšie dávky len ráno a večer, ako bolo odporúčané doteraz, MMS samozrejme budete aj naďalej čistiť telo od mikróbov a patogénov. Nový výskum však jasne ukázal, že menšie ale kontinuálne cirkulácie ClO2 predchádzajú preskupovaniu a rozmnožovanie patogénov najmä v situáciách, keď bojujete so špecifickým zdravotným problémom - či už je to prechladnutie, opar alebo hepatitída.

Druhá zásada

Dostaňte do tela toľko MMS koľko môžete, bez toho by vám to pôsobilo nevoľnosť alebo hnačku. Vždy začnite jedinou kvapkou a potom pridávajte po kvapkách vždy, keď cítite, že môžete. Samozrejme stále hovoríme o kvapkách aktivovaných po tri minúty 5 kvapkami kyseliny citrónovej na každú kvapku MMS, následne zaliatych vodou alebo džúsom.

Druhú dávku potom môžete navýšiť na dve kvapky, ak sa vám po prvej neurobí nevoľno (vo väčšine prípadov sa to nestane). Spravidla by to malo byť dve hodiny po tej prvej. Potom postupne každú hodinu alebo dve zvyšujte až do doby, než pocítite, že ste dosiahli maximum alebo si nepovšimnete mierne nevoľnosti. Obyčajne vystačíte s dvomi, tromi alebo štyrmi kvapkami pre dávku.

Môžete však ísť až na 10 kvapiek za hodinu, ak máte dojem, že potrebujete viac a nepocítite žiadnu nevoľnosť. 10 kvapiek by ale mal byť horný limit a za normálnych okolností by ste nikdy nemali potrebovať ísť tak vysoko, ak budete brať 5 kvapiek 10x denne.

Prestanete až sa začnete cítiť zdraví. Ak sa chcete len prečistiť, môžete skúsiť štandardný postup až do 15 kvapiek trikrát denne. Ak budete môcť brať 15 kvapiek trikrát denne po celý týždeň bez toho, aby vám bolo nevoľno alebo sa ukázal hnačka či iné negatívne účinky, potom je s najväčšou pravdepodobnosťou odstránená väčšina infekcií, patogénov a parazitov.

Po prečistení platí zvyčajné udržiavacia dávka 6 kvapiek aktivovaného MMS denne pre starších ľudí (po šesťdesiatke) a 6 kvapiek dvakrát týždenne pre mladších.

Tretia zásada

Ak sa dostaví hnačka alebo dvíhanie žalúdka znížte počet kvapiek podľa potreby, ale neprestávajte brať. Nevoľnosť a hnačka sú dobré indikátory signalizujúce, že MMS naozaj zaberá. Diarea trvajúcej hodinu alebo dve je veľmi prospešná, ale udržiavať tento stav niekoľko dní môže priniesť viac škôd ako úžitku. Preto vždy, keď narazíte na takéto dočasné zábrany, proste len znížte dávku - sú vo väčšine prípadov len krátkodobé.

Štvrtá zásada

Vyvarujte sa dve hodiny pred a dve hodiny po použití MMS používanie všetkých syntetických foriem vitamínu C. Toto je dočasná potreba, potrebná v priebehu podstatných týždňov, v ktorých sa predierajú až k počtu kvapiek, kedy sa už môžete považovať za "vyčisteného". Ak beriete kapsule alebo tablety vitamínu C s postupným uvoľňovaním, budete ich musieť prestať užívať a brať len také kapsule alebo tabletky, ktoré majú priamy účinok, a to len na noc a najskôr dve hodiny po poslednej dennej dávke MMS.

Piata zásada

Pozorne dodržiavajte program primeranej výživy k podpore imunitného systému. MMS z vášho tela síce veľmi efektívne odstraňuje nežiadúce patogény a parazity, ale neposkytuje žiadne minerály alebo vitamíny potrebné na jeho výžive. Dodávajte telu pravidelná množstvo spojeneckých mikroorganizmov (acidofilus a ďalšie flóru). Samotný MMS prospešné črevné mikroorganizmy neničí, ich počty však niekedy môže znížiť výdatne hnačka. Postarajte sa tiež o pravidelný príjem minerálov - najmä vápnika a horčíka.

Denné vystavovanie pokožky slnku bude udržiavať hladinu vitamínu D. Ak sa ale dostanete na slniečko len málokedy, musíte udržiavať hladinu vitamínu D doplnkami - je pre udržiavanie imunitného systému neodmysliteľný. "

Aj keď je MMS najmocnejší prostriedok na hubenie patogénov na Zemi, liečiť a udržiavať vaše zdravie môže len váš vlastný imunitný systém.

Upozornenie.

Vyššie uvedený text považujte len ako informatívny. NIE JE to lekárska rada ani návod pre liečenie či ošetrovanie chorôb!

Rady pre kúpele s MMS

Mimo orálnych dávok je možné absorbovať MMS pokožkou priamo do svaloviny. Kým orálnej dávky dodávajú Cl02 v prvom rade červeným krvinkám, MMS prenikajúca pleťou zásobuje týmto plynom priamo krvnú plazmu. V tele potom cirkuluje viac Cl02 a možno teda očakávať rýchlejšie a mocnejšie účinky. Ak ste sa doteraz nezoznámili so správami o úspechoch pri užívaní aktivovaného MMS, prečítajte si článok: "Úvod do MMS" na [http://mms-articles.com/] a môžete si vytlačiť aj návody na prípravu a aktiváciu na [http: / / jimhumble.biz / biz-mmsintro.htm]. Počas následne opísaných kúpeľných procedúr bude vaša pleť v kontakte s Cl02 po 20 až 30 minút.

U niektorých ľudí tento postup znamenal definitívny prelom. Po 20 minútach vo vani s vodou oživenou aktivovaným MMS dokonca aj ľudia, ktorí sa predtým nemohli dostať cez 7 kvapiek braných orálne, dokázali navýšiť zásobu Cl02 v krvnom obehu bez známok nevoľnosti. Ako je to možné? MMS vyhubí baktérie a patogény na alebo pod povrchom pleti, a tie sú potom vylúčené z tela. Väčšina odpadu pritom zostane vonku a nezaťažuje krvný obeh. Ale aj keď beriete kúpele, nezanedbávajte pravidelné orálne dávky. Berte prinajmenšom dávky po šiestich kvapkách, vždy predtým, než pôjdete do vane. Nerobte si starosti s tým, či ste predtým jedli alebo nie. Akékoľvek straty Cl02 spôsobené potravou v žalúdku sú podružné a relatívne bezvýznamné.

Patogény zahubeniu vnútorným užitím MMS (po vypití) môžu telo opustiť len po priechode pečeňou a vylúčením. Funguje to dobre do tej doby, než sa prejaví (prechodná) hranica, pri ktorej vám začne byť nevoľno. To signalizuje, že MMS hubí viac patogénov ako je systém schopný okamžite vylučovať, čo vedie k dočasnej, ale veľakrát aj akútnej nevoľnosti.

Kúpanie vo vode s MMS umožňuje vyčistenie od patogénov na povrchu alebo tesne pod povrchom pleti. Zdá sa, že očista týchto vonkajších vrstiev bráni preťažovaniu interného vylučovacieho systému. Patogény zahubeniu tesne pod povrchom pleti sú väčšinou vytlačené na povrch a odplavené.

Postup

 1. DOBRE VYČISTITE vaňu. Inak ClO2 plyn uvoľňovaný z MMS začne vo vode likvidovať mydlovú penu a nečistoty na stenách vane, a to zníži alebo aj neutralizuje množstvo Cl02 dostupného pre telo. Pri ďalšom kúpeli už vaňa bude zásluhou predchádzajúceho pôsobenia MMS čistá. Nepridávajte si do vody žiadne penové kúpele ani iné chemikálie. Pripúšťanie vody množstvo CL02 vytváraného vo vode nezníži. Niektorí ľudia si do kúpeľa pridávajú ešte 1 / 2 dl DMSO (nie je to nutné, ale môže to pomôcť k hlbšiemu prieniku Cl02).
 2. AKTIVUJTE MMS v hrnčeku alebo pohára pred pridaním do kúpeľa. Dajte do nádobky 30 kvapiek MMS a pridajte k nim 2,5 čajovej lyžičky citrónovej šťavy alebo kyseliny citrónovej (150 kvapiek). Kúpeľ by mal trvať 20 až 30 minút. Ak niekde na pleti máte otvorené rany alebo väčšie poranenia, môžete znížiť dávku na 20 kvapiek MMS, zmiešaných so 100 kvapkami kyseliny citrónovej alebo citrónovej šťavy (1 1 / 2 čajovej lyžičky) aby ste sa vyhli pocitom pálenia. Otvorené rany sa zásluhou dezinfekčného účinku MMS zvyčajne rýchlo zahoja. Platí bežný predpis 1 kvapka MMS ku 5 kvapkám aktivátora (10% roztoku kyseliny citrónovej).
 3. Zmiešajte MMS S KYSELINOU v hrnčeku a počkajte obvyklé 3 minúty. Medzitým si napustite horúcu vodu do vane. Nedávajte do nej žiadnu penu parfém šampón ani detské hračky. Množstvo vody vo vani nehrá rolu. Je tiež dobré vypiť dávku z 6 alebo 8 kvapiek.
 4. PRIDAJTE AKTIVOVANÝ ROZTOK MMS do vody a premiešajte. Všetky baktérie vo vode budú takmer okamžite zahubeniu. Niektoré spoločnosti ponúkajú systémy pre plavecké bazény, ktoré používajú úplne rovnaký postup (na aktiváciu v bazénoch sa používa HCl). Voda množstvo vytvoreného plynného ClO2 neredukuje. Je jedno, či vaňu naplníte len napoly alebo úplne, pretože sa z aktivovaného MMS bude vyvíjať stále rovnaké množstvo plynu.
 5. Ľahnite si do vane. Namáčajte celé telo - ruky, hrdlo, vlasy i tvár. Keby sa vám dostala voda do očí proste ju zotrite chrbtom ruky alebo osuškou. MMS, na rozdiel od niektorých šampónov, očiam nijako neublíži. Polievajte si hlavu hrnčekom.
 6. PŘIPOUŠTĚJTE SI HORÚCU VODU. Teplo otvára póry a MMS tak môže preniknúť až do svaloviny. Masírujte namáčanie pokožku hlavy. Po tretie kúpeli sa môžu začať rozpadať drobné vriedky na pokožke pod vlasy, ktoré sú zdrojom lupín.
 7. Po kúpeli vaňu dôkladne vymyte A VYPLÁCHNITE.

Keď sa zmieňujem o kvapkách MMS vždy ide o správne aktivovanou zmes. Nikdy neužívajte MMS bez aktivácie.

Postupy pri chorobách ohrozujúcich život

V prípade ohrozenia života je cieľom dostať MMS do krvného obehu čo najrýchlejšie, ale pokúšať sa pritom udržať pod hranicou nevoľnosti.

Jedným zo spôsobov ako to dosiahnuť je pridávať do aktivovaného MMS DMSO, ktoré potom môže pôsobiť ako nosič, dopravujúce MMS priamo do pleti a svaloviny.

V tomto prípade som vlastnými skúškami zistil, že DMSO musí byť pridané do zmesi ihneď po trojminútové aktivácii MMS. Inak MMS príde o väčšiu časť efektívnosti. Medzi zmiešaním aktivovaného MMS s DMSO a vlastným použitím by preto nemalo ubehnúť viac ako 15 sekúnd. Pripravenú zmes okamžite rozotrite po veľkej ploche tela, ako napríklad stehnách a ramenách a ramenách. Takto môžete dostať až päťnásobné množstvo MMS pleťou priamo do krvného obehu. A samozrejme, čím väčšiu plochu tela použijete, tým viac MMS do tela prestúpi.

Nižšie opísané použitie MMS predstavuje zrýchlený spôsob, ktorým možno, ako okrem bežného orálneho užívania, dostať dodatočnú dávku MMS do krvnej plazmy pleťou.

Držte sa presne nasledujúceho postupu:

 1. Namiešajte si dávku aktiváciou 10 kvapiek MMS 50 kvapkami citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Niekoľko sekúnd potraste pohárom a počkajte 3 minúty.
 2. Pridajte jednu čajovú lyžičku DMSO a premiešajte pohybovaním pohárom, ale nie dlhšie, ako asi 15 sekúnd.
 3. Roztok okamžite rozotrite po stehnách pažiach alebo po bruchu. Pri ošetrení inej osoby môžete použiť igelitovú rukavicu alebo pri aplikácii na vlastné telo holé ruky. Ak pocítite pálenie, môžete nabudúce pridať asi 1 čajovú lyžičku vody alebo pleť po aplikácii ošetriť zmesou olivového oleja a šťavy z aloe vera. K aplikácii použite zakaždým inú oblasť tela.
 4. Takto postupujte každú druhú hodinu prvého dňa a druhý a tretí deň každú hodinu. Potom 4 dni vynechajte a budúci týždeň začnite rovnako. Pritom však nikdy neprestávajte brať pravidelné, podporovanej orálne dávky MMS.
 • DMSO je známym nosičom rôznych substancií, ktorý má široké použitie v medicíne už od roku 1955, kde slúži ako prostredník pri vnášanie liečiv do pokožky. Vo väčšine krajín býva k dispozícii v lekárňach a možno ho objednať aj cez internet. Zadajte do vyhľadávača DMSO.
 • Keď sa zmieňujem o kvapkách MMS, vždy ide o správne aktivovanou zmes. Nikdy neužívajte MMS bez aktivácie.
 • Črevné nálev s MMS

  Klystír s MMS môže byť rovnako účinný ako intravenózna infúzia, pretože oba spôsoby dodávajú MMS ako do plazmy, tak aj k červeným krvinkám. Toto je názor niekoľkých biológov a vedcov, ktorí metódu črevného nálevu študovali. Používanie MMS ústami všeobecne doručuje chlórdioxid (iba) k červeným krvinkám zo žalúdka a čriev. Plazma však môže dopraviť chlórdioxid aj do oblastí kam sa červené krvinky nemôžu dostať.

  Postup:

  • Najprv musíte črevo vyčistiť aplikácií čistej teplej vody (približne 1000 ml). Môžete do nej pridať polievkovú lyžicu soli či 1 dl šťavy aloe vera alebo iné doplnky názormi odborníkov na výživu, ale nepoužívajte kávu. Postup opakujte dva alebo aj trikrát. Použite uvedenú dávku vody a snažte sa ju udržať čo najdlhšie, masírujte si brucho, a potom to pustite von.
  • Najlepšie je použiť katéter, ale nie je to nevyhnutné. Katéter je veľmi ohybná, až 45 cm dlhá hadička s oblým zakončením. Veľmi opatrne sa zavedie do hrubého čreva tak, aby potom kvapalina vytekala asi 30 cm hlboko vnútri.
  • V každom prípade vykonajte toto prečistenie dvakrát alebo trikrát po sebe, potom pridajte MMS do niečo málo cez 1 dl vody. Použite rovnakú dávku pripravenú rovnakým spôsobom, ako pri príprave nápoja. Aj tu zakaždým pridávajte len 1 alebo 2 kvapky aktivovaného MMS. Prevádzajte až 2 klystíry denne a pokúšajte sa udržiavať MMS na mieste tak dlho, aby sa tekutina mohla úplne vstrebať stenami hrubého čreva. Pri dávkovaní postupujte rovnako, ako keď MMS pijete. Bude to oveľa efektívnejšie. V prípade, že sa dostavia hnačka alebo nevoľnosť, znížte dávku. Veľa šťastia.
   • Keď sa zmieňujem o kvapkách MMS, vždy ide o správne aktivovanú zmes. Nikdy neužívajte MMS bez aktivácie.

    Použitie MMS u detí

    Od roku 2000, kedy bol MMS vynájdený, bolo jeho pomocou ošetrených mnoho tehotných žien a detí. Najviac po roku 2004. Niektoré ženy v nemocniciach trpeli maláriou, ale bolo ošetrených aj veľa ďalších ochorení a zdravotných ťažkostí, z ktorých väčšina bola úspešne zlikvidovaná pomocou MMS, používaného v rámci rôznych metód a overených procedúr.

    Prípad jedného dieťaťa, u ktorého ošetrenie som v roku 2004 bol, je na YouTube. Záznam nájdete pod [http://www.youtube.com/watch?v=80G-Jtb6OsA] - pod názvom "Malaria Baby". V tom istom roku som ošetril stovky ľudí aj ich detí. Dieťa vo filme malo 40 ° C horúčku, ktorá potom behom dvoch hodín klesla na 38,3 ° C. Vtedy bolo ošetrených aj mnoho tehotných žien. Lekári postupovali podľa mojich odporúčaní.

    Na niekoľkých webových stránkach sa môžete dočítať, že by ste nemali riskovať a nepodávať MMS gravidným ženám či deťom. Na jednej z nich stojí: "... berte to veľmi vážne." Znie to skoro tak, akoby to deťom mohlo nejako ublížiť. Všetko, čoho prevádzkovateľ tejto stránky chce dosiahnuť, je zjavne spôsobiť zbytočnú smrť mnohých detí a gravidných žien.

    MMS doteraz zachránil životy mnohých detí. Keď si ale ľudia prečítajú na internete také veci a dostanú strach liečiť choré dieťa, ktorému môže zachrániť život len MMS, nemôžu to decko zachrániť. Títo ľudia sa jednoducho z nejakého neznámeho dôvodu rozhodli, že vedia všetko lepšie. Neobťažovali sa ma opýtať, ani preskúmať jasné dôkazy. Len čosi hlásajú do sveta. Keby však skutočne vedeli niečo o tom, o čom hovorí, niečo, čo neviem, bolo by všetko v poriadku.

    Veľmi dobre si uvedomujem, že neviem všetko, a že nepatrím k najväčším vedcom na svete. Vôbec sa nepovažujem za vedca. Avšak, som vynálezca a vynálezcovia sú za dôležité zmeny na tejto zemi zodpovednejší viac než ktokoľvek iný. Sú to oni, ktorý prinášajú väčšinu naozaj zásadných objavov, ktoré potom prevezmú vedci, aby ich ďalej zdokonalili. Preto dúfam, že sa čoskoro zapojí mnoho vedcov a vylepší aj metodiku liečby pomocou MMS.

    Čo dnes však vôbec nepotrebujeme, sú ľudia, ktorí sa bez hlbších znalostí problematiky rozhodnú, že sú tí najlepší z neznalých a odmietajú overovať akékoľvek fakty. Jedna dievčina mi povedala, že by som nemal radiť ľuďom, aby ho brali dlhšie ako týždeň, pretože MMS vraj vyhubí všetku črevnú mikroflóru, lenže to vôbec nie je pravda.

    MMS je slabé okysličovadlo, ktoré v tele nedokáže okysličiť normálnej telesnej bunky či prospešné baktérie, ani v zažívacom ústrojenstve ani kdekoľvek inde. Použil som ich na vyrážky a veľmi škaredé veci na detskej pokožke. A ešte nikdy sa neprejavila žiadna škodlivá reakcia. Použil som silné roztoky, 3 krát silnejší, než je najsilnejšia odporúčaná dávka k vypitiu a postrekoval nimi každodenne niekoľkokrát viac ako rok pokožku v najcitlivejších oblastiach vlastného tela. Po roku testovania nebol na pokožke rozoznateľný absolútne žiadny rozdiel medzi kropenými a nekropenými miestami.

    Gravidné ženy by mali brať prinajmenšom udržiavaciu dávku 6 kvapiek denne. Udržuje to imunitný systém vo špičkovom stave, a to je to, čo všetky tehotné ženy tak potrebujú.

    O MMS sú už na internete tisíce stránok. Niekoľko z nich ponúka zlé údaje. Nemôžem kontrolovať všetky; nemám jednoducho čas prečítať toľko stránok a hovoriť s ich prevádzkovateľmi. Ale toto je vážna vec. V stávke sú ľudské životy. Reč nie je o najlepšom novom DVD či skvelom filme, ide o ľudské životy.

    Je preto nesmierne nezodpovedné, keď niekto proste len spíše a hlása svoje názory, bez toho aby ich konfrontoval s danými faktami. Mojich odporúčaní sa až doteraz držalo státisíce ľudí a nebola hlásená žiadna situácia ohrozujúca život, nieto aby niekto zomrel. Veľa vecí dokáže úspešne potlačiť len MMS. A preto, ak jednou z týchto chorôb alebo stavov trpí dieťa, prosím, pomôžte mu tým. (Pozri zoznam "metodík". Každé dieťa zvyčajne znesie jednu kvapku, aktivovanú 5 kvapkami citrónovej šťavy alebo 10% roztokom kyseliny citrónovej, pridanú do džúsu v dojčenskej fľaši.)

    Súčasne je mi jasné, že sa títo ľudia pokúšajú zabezpečiť, aby deti a gravidné ženy neboli vystavené ničomu, čo by im mohlo uškodiť. Viem, že sa pokúšajú a snažia robiť niečo, o čom si myslia, že je to pre nich najlepšie.

    Metódy pre prevenciu a úpravu rakovinových stavov

    Táto procedúra bola použitá u prípadov rakoviny dostatočne často, aby sme sa mohli presvedčiť, že ide o doteraz najúspešnejší postup proti život ohrozujúcim ochoreniam. Pri ošetrení bežnej chrípky a prechladnutia samozrejme nemusíte postupovať tak intenzívne. Pre rakovinu slúži najnovšie postup, protokol MMS 2000.

    Rakovinový test

    Je tu jedna možnosť, o ktorej vám váš lekár pravdepodobne nikdy nepovie. Už viac ako 25 rokov existuje z 99% úspešný test na rakovinu. Je efektívnejšie, bezpečnejšie a lacnejšie, než všetky ostatné rakovinové testy. Nazýva sa AMAS test.

    Pritom nemusíte "chodiť po doktoroch"; je to test, ktorý sa dá objednať cez internet. Stojí 165 dolárov. Odberová sada príde zadarmo. Urobíte len šmuhu vlastnou krvou, zásielku odošlite a zaplatíte dobierkou, až keď prídu výsledky. Tento test skúma prítomnosť špecifických rakovinových protilátok. Pozrite sa na www.oncolabinc.com. V tejto súvislosti by som rád povedal, že tam nemám žiadne finančné záujmy. Prevezmite zodpovednosť sami za seba a v prípade sebamenších pochýb si tento test nechajte urobiť.

    Predstavu o tom, či sa MMS ujal vášho rakovinového problému, si môžete urobiť vyhodnotením pocitov nevoľnosti. Vezmete si, povedzme jednu kvapku MMS alebo dokonca len 1 / 2 a nebude vám nevoľno. Potom začnite počet kvapiek dvakrát denne zvyšovať o jednu ráno a jednu večer. Ak vám po 1 / 2 kvapke ráno nebude nevoľno, večer alebo neskôr popoludní skúste jednu celú. Ďalšie ráno už dve a večer 3 kvapky.

    Skôr alebo neskôr po určitom počte kvapiek pocítite slabú nevoľnosť. Nabudúce teda raz alebo dvakrát po sebe vezmete o jednu alebo dve kvapky menej, a potom zase začnete zvyšovať. Stále hľadajte bod, pri ktorom začnete pociťovať nevoľnosť, potom uberte a pokúste sa opäť zvyšovať.

    Čoskoro tak z vlastnej skúsenosti, podľa toho, či môžete prekročiť bod, pri ktorom vám predtým bolo nevoľno a pokračovať so stále väčším množstvom kvapiek, rozpoznáte, či vám to pomáha. Návaly nevoľnosti znamenajú, že časť nádoru bola zničená a odumretá hmota je potom jed, ktorý telo musí mať čas upratať. Stav, pri ktorom sa musia odstrániť tieto trosky, je súčasťou liečenia. Telo to dokáže, ale v nábehu tohto procesu vám môže byť potrebné zle od žalúdka, môžete dostať hnačku alebo sa to prejaví aj zvracaním. Nie je to na škodu veci.

    S tým ako rakovina zaniká, telo proste musí dostať čas odstraňovať jedy. S ustupujúce záhubou potom telo znáša stále viac a viac kvapiek. A toho možno využiť ako indikátora. Ako náhle totiž zistíte, že môžete postupne navyšovať kvapky, bez toho by sa dostavovala nevoľnosť, je to znamenie, že telo robí, čo má.

    V prípade rakoviny na tom musíte pracovať veľa trpezlivo. Začnite pomaly, ale navyšujte rýchlo. Spočiatku by ste možno mali brať kvapky len dvakrát denne, ale ako náhle zistíte, že to pôjde bez nevoľnosti dvakrát denne, zvýšte na trikrát, a potom štyrikrát či dokonca päťkrát denne. Na prekonanie nevoľnosti jedzte nastrúhané jablká. Keby vám po určitom počte kvapiek MMS začalo byť nevoľno, skúste najprv zjesť aspoň dve nastrúhané jablká, buď hneď potom, čo vezmete MMS, alebo predtým, než vám začne byť nevoľno. Vždy skúste najskôr jablká, môžete až 4, ale ak sa vám potom neulaví a ak je to neprekonateľné, vypite až dve zarovnané čajové lyžičky sódy bikarbóny rozpustenej vo vode.

    Ak vám však bude nevoľno po každej dávke, bez ohľadu na množstvo a zdá sa, že telo nie je schopné prijať zvýšenie dávky bez nevoľnosti, je to signál, že sa neuzdravuje. Ale nevzdávajte to a pracujte na tom. Môžete to ale stále ešte zvládnuť. Ak môžete bez nevoľnosti brať, povedzme dve kvapky naraz, a začne vám byť zle až po troch, budete sa musieť pokúsiť nevoľnosť načas znášať, ale ak vám bude po troch kvapkách zle vždy naznačuje to, že rakovinový rast nedohánate.

    To sa môže stať, ak sa rakovinové bunky množia rýchlejšie, ako ich MMS stačí zabíjať. Avšak je tu stále nádej. Jeden spôsob spočíva v tom, že namiesto aby ste zvyšovali počet kvapiek, zvýšite počet ich podaní počas dňa. Čítajte nižšie. Sú tu aj ďalšie postupy, ktoré môžu pomôcť. Ale nikdy, v žiadnom prípade, neprestávajte užívať MMS.

    Keby sa ukázali náznaky, že sa stav nezlepšuje, zvyčajne navrhujem nasledujúci postup: zaobstarajte si indiánske byliny od Kathleen z Texasu. Fľaša extraktu stojí 60 dolárov, a je toho v nej dosť. Telefón je 806 647-1741. Kathleen má tisíce listov od ľudí, ktorým to pomohlo. Spoločne s otcom predávajú túto indiánsku bylinnú zmes už viac ako 60 rokov. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete tento bylinný extrakt užívať spoločne s MMS. Pokyny sú pribalené.

    Zhora uvedený rakovinový test AMAS poskytuje ďalšiu úžasnú výhodu. Môžete si ho nechať urobiť, potom užívať niekoľko týždňov alebo mesiacov MMS, a nato vykonať ďalší test. Potom bude jasné, či a do akej miery sa váš stav zlepšuje. "